Full refund a poslání zboží zpět

#1202
Iveta
Keymaster

Ano, tracking number dostanete až od pošty. Doporučená zásilka to nebude, protože zásilka je do 5 cm výšky. Pak už to je doporučený balíček (do 2 kg) nebo Cenný balík (udaná cena více než 500 Kč). To platí pro Českou republiku, pro zásilky do zahraničí mohou být jiné názvy zásilek – zkusila jsem Vaši zásilku zadat do Kalkulátoru ČP, odhadla jsem hmotnost 1 kg (asi nebude rozdíl mezi váhou např. 350 g nebo 980 g), můžete to tam když tak upravit a našlo to tento ceník:
https://www.postaonline.cz/kalkulacka-postovneho/-/typ/zasilka?p_auth=NCF4ELRT&p_p_lifecycle=1&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_templateDir=template&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_theme=simple&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_template=form-close&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_dynamicAttributes={}&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_themeExpansionToken=~~~&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_expandTheme=~~~simple&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_cssClass=uniform&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_id=formZasilky&_kalkulator_WAR_pcpkalkulator_struts.portlet.mode=view#produkty

Pro tracking mu pošlete tento odkaz: https://www.postaonline.cz/trackandtrace – zadá se tam číslo zásilky a udělá se tam nový odkaz přímo s číslem zásilky.

Pojištění nevím, to Vám řeknou na přepážce pošty.

AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password