Kdy otevřít spor ?

#2902
Jaroslav
Participant

Moc děkuji za vyčerpávající odpověd, hned jsem zase o něco chytřejší 🙂 Tyhle stránky jsou fakt super, obzvláště pro nás, kteří v tomhle zatím neumějí tak chodit.

Ještě když se vrátím k té mé zásilce. Ona se ta zásilka dá sledovat na více službách ? Já jsem Vám posílal ten 17track, ale našel jsem to i na na stránce té společnosti,přes kterou to šlo, tedy nějaký YunExprees zde : http://www.yuntrack.com/Track/Detail/YT1630108979212495 ,a ty údaje jsou naprosto stejné. Překvapilo mě, že tak obyčejná zásilka odlétala dle tracku z Číny hned druhý den po objednání a že byla v Mostě po 10 dnech 4.11. , kde track končí. Jelikož zázemí pošt v Mostě znám, moc nechápu, kde by se to válelo již přes 14 dnů. No uvidíme 🙂
Pokud by zásilka tedy nedorazila a já bych ten spor otevřel, není ten čínský track pro Ali pak důkaz, že mně bylo zboží doručeno ? Když je tam poslední záznam, kdy track končí, že zásilka dorazila do Mostu, kde byl cíl té zásilky ? ačkoliv ji možná vůbec nedostanu ? ačkoliv ten track končí se statusem, že je zásilka stále v přepravě (Transit) a nikoliv doručena (Delivered) ?

Každopádně mám tedy ještě moře času, když nemohu spor otevřít dříve ( ještě zbývá asi 35 dnů ), respektivě mohl bych dříve, ale zřejmě bez úspěchu.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den 🙂

AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password