Podvodné USB Flash disky a SD karty – recenze

#604
Petr
Member

Dopadl jsem obdobně, nakoupil jsem 2x MicroSD 64 GB od “Shenzhen Ansonchina Technology Co., Ltd.” a jedna odešla po pár minutách. Bohužel 0. sektor a tak skončily veškeré pokusy o záchranu. Psal jsem prodejci na Aliexpress i mail a žádná reakce. Bohužel po zanechání kladného hodnocení, takže prodejce dělal mrtvého brouka. Objednal jsem další 2 karty jiné značky a do poznámky jsem mu napsal, ať kouká současně vyřešit i reklamaci. Druhá karta vypadala dobře, nacpal jsem na ni 50 GB filmů a vyrazil na dvoutýdenní cestu. Na cestách jsem si pustil 1 film, karta často “zmizela” a pak se zase “objevila” a všiml jsem si, že zmizely celé adresáře. Ze jmen adresářů se staly soubory, komolily se i jména. Nic nešlo otevřít a obsahy všech souborů byly jen samé HEX FF. Zkoušel jsem různě formátovat a bez úspěchu, stále se ztrácela.
Zkusil jsem zde doporučovaný prográmek na prověření, ale díky ztrácení jsem nikdy neotestoval víc jak cca 200MB. Velmi brzo dorazily další 2 karty s přidanou 3. jako vyřízení reklamace a všechny tedy dopadly stejně. Žádná není použitelná. Poučen z nákupu autokamerky s antiradarem zde (které dorazily poškozené), tehdy jsem udělil záporný komentář, prodejce nasliboval hory doly, já jej změnil na kladný a od té doby mrtvý brouk… udělil jsem opět záporný komentář, prodejce slibuje, vyčkávám. Prodejce snad má většinu kladných komentářů, asi se spousta lidí nechala ukecat 🙁
Takže co se mě týče, s Aliexpressem jsem obchodoval celkem 13x a úspěšnost jen 4x. To je hodně málo na to, abych Aliexpress doporučoval.

AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password