Podvodné USB Flash disky a SD karty – recenze

#455
Iveta
Keymaster

Ano, také jsem to sem chtěla napsat… Dostala jsem úplně stejné 2 zprávy. Odepsala jsem, že prodává pěkný šmejdy a že je mi líto, že jsem potvrdila objednávku, aniž bych ji zkontrolovala v tom programu. Poté se mi z flashky ztratily data, tak jsem ji projela programem a zjistila, že je funkčních jen 7,8 GB a přiložila fotku. A ať mi nepíše, že neví co prodává.

Celkem rychle se ozval:
Thank you for your feedback friend, you have PayPal account yet? I will refund to you, I hope you can withdraw the complaint, do you think I can do it? I wanted to compensate for your loss. Or resend the new USB to you, I personally inspect the goods before sending. Can it?

Jenže tohle není otevřený spor, aby to šlo jen tak stáhnout. Hledala jsem v menu a nikde není ta stížnost jako podaná. Prostě je to jednostranný report a maximálně tak budeme informováni od Ali jak to dopadlo. Takže ikdyž novou flashku pošle, tak stížnost stáhnout nemohu. A číslo paypalu mu nedám.

….. a prodejce nabízí už dvojí odškodnění…
Friends, I give you resend a new USB bar, will be carefully checked before sending, if it is a refund, I will give you twice the refund, it is your compensation, because it is our problem, you can also request can withdraw the complaint, can I? I wish I could do for you?

AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password