Dobrý večer. Máte někdo zkušenost s vracením balíčku zpět do Číny? Balíček má…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #91727
    Anonymous
    Inactive

    Dobrý večer. Máte někdo zkušenost s vracením balíčku zpět do Číny? Balíček má 40 dkg a prodejce požaduje vrácení jelikož zboží není funkční. Hodnota je cca 25 €. Vyplatí se to ? Přes jakou společnost případně poslat a co je potřeba vyplnit ?

    #91728
    Evička Kratochvílová
    Guest

    Na stránkách České pošty je kalkulačka na cenu poštovného.

    #91729
    Wregi Vemach Vema
    Guest

    Ať pošle na paypal postovny a pak jistě rada posles. Jestli se mu to vyplatí nebo ne o tom ať rozhodne sám

    #91730
    Káča Svěr
    Guest

    A otevřela jste spor? Nebo jen řešíte s prodejcem přes zprávy? Většinou je blbost posílat nefunkční zboží zpátky, k čemu to bude?

    #91731
    Mirek Chocholouš
    Guest

    Napiste, ze to pro vas bude znamenat naklady ve vysi xxx (a odkaz, kde si to muze overit) a jestli je v pripade projeveni zavady u nich uhradi.
    Dalsi moznost je poslat nejlevneji postou – bez pojisteni a cehokoliv. Mobil (cca 100g) vysel asi na 113kc.

    #91732
    Lee Vanec
    Guest

    Nevyplatí se to.Otevřít spor,nafotit/natočit nefunkčnost a nechat to na Ali.

    #91733
    Dagmar Balgova
    Guest

    Leni, nevracej a otevři spor, jak tady kdosi už radil…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password