Přidej recenzi

01 – Co je Aliexpress a proč tady nakupovat ★★★★★

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hlasů, Průměr: 5,00 z 5)
hodnoceniLoading...

Ahoj všichni,

všimla jsem si, že někteří z Vás neznají Aliexpress.com nebo se tam bojí nakupovat, protože přesně nevíte, co od toho můžete očekávat. Proto jsem si pro Vás připravila sérii videí o nakupovaní na Aliexpress.com a doufám, že Vám tím zpříjemním a usnadním nakupování na Aliexpress.com.

Pro ty, kteří Aliexpress neznají, tak pro začátek řeknu, co to Aliexpress.com vlastně je. Pro další info se podívejte sem

Cesky Aliexpress

Aliexpress.com je katalog čínských výrobců a prodejců různého zboží. Aliexpress.com si dal za cíl sjednotit, co nejvíce výrobců a prodejců na jednom místě. Na stránkách Aliexpress.com najdete více než milión druhů zboží. Najdete zde úplně vše, co Vás napadne. Dokonce mě překvapilo, že na Aliexpress.com můžu koupit i světla do auta, elektroniku, oblečení, vybavení domácnosti, dekorace, zahradní nábytek a mnoho dalšího. Výhodou je, že u hodně zboží je poštovné do ČR zdarma.

Mnoho českých výrobců a slevových portálů prodává toto zboží tady v České republice. To je také jeden z hlavních důvodů proč jsem se rozhodla Vám Aliexpress.com představit a umožnit Vám, tak stejnou možnost nakoupit si levné a kvalitní zboží z Číny. Například já sama jsem si na slevovém portálu zbožomat.cz koupila náramek za 100 Kč, ale na Aliexpress.com ho můžete koupit za necelý dolar, tj. zhruba 20 Kč.

V tomto videu Vám ukážu, jak se můžete sami na portál podívat a v následujícím videu už si ukážeme, jak se na Aliexpress.com zaregistrovat. Do vyhledávače jednoduše napíšete Aliexpress.com. Tady už vidíte úvodní stránku, která je plná akčních nabídek prodejců. Po levé straně je panel s kategoriemi, ve kterých můžete dále vyhledávát a filtrovat dle potřeby. Uprostřed vyskakují akční nabídky a po pravé straně jsou časově omezené nabídky. Níže jsou zobrazeny nejprodávanější výrobky tohoto týdne. Dále je zde nabídka nových výrobků, ale když na ni kliknete, tak se dostanete do stálé nabídky, jako kdyby jste šli klasickou cestou. Tato sekce je pro různé značkové zboží, povlečení, oblečení, elektronika a další. A tady jsou kontakty na zákaznický servis Aliexpress a pravidla nakupování na Aliexpress.

Komentáře

1 Comment
 1. Jak postupovat, když chci otevřít spor, ale ne o peníze, nebo o navrácení zboží ??
  Chci otevřít spor o odeslání zboží.
  Prodejce po uzavření objednávky sdělil Status: Objednávka odeslána a vyplnid Track.Nomber.
  Oboje je nepravdivé. Objednávka nebyla odeslána a Track.Nomber patřil někomu jinému !
  Do konce zakázky zbývá 7 dní. Prodejce stále navrhuje otevřít spor o navrácení peněz.
  Já ale peníze nechci, já chci zaplacené zboží !!
  Jak dál? Děkuji Pavel

Napište komentář