Přidej recenzi

16 – Co znamená zmrazená objednávka na Aliexpress ( Frozen order ) ★★★★★

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 hlasů, Průměr: 3,00 z 5)
hodnoceniLoading...

Připravila jsem pro vás další video, ve kterém vám ukážu co je to zmrazená objednávka na Aliexpress.

Frozen Order nebo-li zmrazená objednávka

Pokud vám tedy přijde e-mail od Aliexpress, znamená to, že objednávka byla zmrazena z důvodu podezřelých obchodních činností prodejce.

Zmrazena objednavka Frozen order

Spolu si nyní prohlédneme tento e-mail. Je zde napsáno, že u tohoto prodejce byly zjištěny podezřelé obchodní praktiky a proto mu byla pozastavena činnost (prodej) na Aliexpress do doby, než se vše prošetří. Prodejce byl požádán, aby pro ověření své činnosti doložil doklady (přepravní listy, osvědčení apod.) do 3 pracovních dnů. Pokud tak neučiní, bude objednávka uzavřena a peníze budou kupujícímu vráceny v plné výši. Když žádané doklady dodá, má Aliexpress 15 dnů na ověření pravosti a znovuobnovení činnosti prodejce na svých stránkách.

Zmrazena objednavka Frozen order 3

Podíváme se na tuto objednávku na stránkách Aliexpress. Po přihlášení přejdeme do menu My orders, kde si vybereme v rozbalovacím menu objednávek Status: Frozen Orders. Zobrazí se nám zmrazená objednávka a my si ji otevřeme kliknutím na View Detail. V záhlaví objednávky vidíme status Frozen order a informaci o tom, že se čeká na dodání dokumentů od prodejce na ověření jeho obchodní činnosti.

Nyní tedy jen zbývá čekat, jak se prodejce zachová a jestli požadované doklady dodá nebo ne. Ve většině případů se však jedná o nepoctivé prodejce, kteří zboží neodešlou a jen napíší číslo zásilky jako potvrzení o odeslání. Číslo může být vymyšlené a pak nelze dohledat, nebo jej použijí opakovaně (ze starší odeslané zásilky nebo jedno číslo pro více kupujících).

Zmrazena objednavka Frozen order 2

Ze své zkušenosti se mi ještě nestalo, že by zmrazená objednávka byla znovu „rozmrazena“, vždy mi byly vráceny peníze zpět a zboží mi nikdy z těchto zmrazených a odeslaných zásilek nedošlo. Takže pokud vám byla objednávka zmrazena po odeslání, počítejte spíše s možností, že zboží už nepřijde. Pokud by vám náhodou přišlo, smíte si je ponechat bez dodatečného placení.

 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Přeji vám krásný den a budu se těšit u další série těchto videí.

Lucinka

Komentáře

Máte otázky? Zeptejte se nás.

Napište komentář