Přidej recenzi

Dámské kabelky

Crossbody kabelka
Kategorie:
Název recenze: Crossbody kabelka
Popis recenze:

Naozaj pekná kabelka, pekne vypracovaná, jediné čo by som jej snáď mohla vytknúť je dĺžka remienku, má cca 102 cm a pri mojich 164 cm ak si ju dám crossbody tak ju mám trošku vyššie ako by som chcela. inak je úplne super. Zodpovedá fotke u predajcu.

Cena zboží: v zľave za 4,50, inak 5,16
Měna: EUR
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: zdarma
Doručeno za (dnů):: 6 týždňov
Dizhige bag
Kategorie:
Název recenze: Dizhige bag
Popis recenze:

Bag is realy in good quality and cheap. I was waiting approx 30 days. I’m good for you 😉

Kabelka je super, vypadá kvalitně a krásně voní po kůži. Čekací doba od objednání do dodání cca 1 měsíc, ale to je tak skoro se vším z Číny do ČR. Za mě naprostá spokojenost 🙂

Cena zboží: cca 450 Kč
Měna: czech krone/česká koruna
Doporučuji ostatním?: ANO
Placené CLO: NE
Placené DPH: NE
Cena dopravy: free/zdarma
Doručeno za (dnů):: cca 30
Uživatel: tommiczek
Kabela přes rameno
Kategorie:
Název recenze: Kabela přes rameno
Popis recenze:

Krásná kabela s nepromokavou úpravou a spoustou kapes. Líbí se mi na ní, že se prodává v šedém základu + další barvy, uvažuji, že si objednám i v jiné barvě. Kabelka má hlavní kapsu s malou kapsičkou na zip. Další velké kapsy jsou před i za hlavní kapsou, všechny uzavíratelné na zip. Po stranách jsou 2 malé kapsy – jedna síťovaná a druhá s plastovým poutkem. Délku zavěšení kabely lze regulovat plastovou sponou na popruhu. Šířka 30 cm, výška 26 cm, hloubka 10 cm.

Cena zboží: 9,81
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Doručeno za (dnů):: 25
Kabelka guess
Kategorie:
Název recenze: Kabelka guess
Popis recenze:

černá guess crosbody kabelka. Plně odpovídá obrázkům v odkazu. Vrlmi ryvhlé dodání. A přišla bez jakekoliv vady. Plně doporučuji.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1FY2ztx
Cena zboží: 17.63
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: free
Doručeno za (dnů):: cca 14 dní
Kabelka v tvare mačky
Kategorie:
Název recenze: Kabelka v tvare mačky
Popis recenze:

Krásna kabelka s uškami v tvare mačky. Pomerne krátka reťaz, na fotke pôsobí kvalitnejšie, než naozaj je a reťaz po čase očernela. Ale inak ju veľmi rada nosím.

Cena zboží: 4,37
Měna: EUR
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: free shipping
Doručeno za (dnů):: 46
Listová kabelka
Kategorie:
Název recenze: Listová kabelka
Popis recenze:

Šikovná listová kabelka svetlej farby. Zapínanie drží, vo vnútri je ešte jedno zapínanie, ku kabelke je aj kovový remienok.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1JKfIVy
Cena zboží: 4,88
Měna: EUR
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: Free
Doručeno za (dnů):: 42
Mango kabelka [malá]
Kategorie:
Název recenze: Mango kabelka [malá]
Popis recenze:

prodejce: ***** sledování balíčku: ano, celý proces [sledování i po ČR] materiál: **** velikost: ***** barva: ***** cena: ***** [hodnocení pomocí hvězdiček: * – nejhorší; ***** – nejlepší] Ještě před samotným obchodem jsem prodejce požádala o reálnou fotku produktu a přes mé velké překvapení jsem se fotografie dočkala. V tu chvíli jsem neváhala o kabelku jsem si objednala. V průběhu celého procesu mě prodejce informoval o krocích, které dělal, takže jsem věděla, kdy balíček připravuje, kdy ho posílá a především jsem se pak pomocí sledovacího čísla mohla sama přesvědčit, kde se balíček nachází a zdali jde opravdu ke mně. Šel. Dorazil po 18 dnech. Kabelka samotná vypadala jako na obrázku. Barva byla vzhledem k různorodosti monitorů dost podobná a vypadala skvěle. Je sice pravda, že byla kabelka trochu špinavá, ale šlo jen o skvrny, které šly velmi snadno dolů. Přičítám to především té světlé barvě. Druhá – černá kabelka, která přišla v balíčku s ní, totiž špinavá nebyla. Materiál byl sice slabší než jsem očekávala, ale i přesto si kabelka prošla zátěžovým testem (mobil, velká peněženka, klíče, kosmetika, papírové kapesníčky, žvýkačky) na jedničku. Velikostně je tedy naprosto v pořádku – vše odpovídalo popisu prodejce. Prodejce jako takového mohu s klidným srdcem doporučit. Jak jsem již avizovala, komunikace s ním byla špičková. Ochota sama. A kabelka? Prozatím (mám jí skoro 3 měsíce) slouží za ty peníze skvěle a dělá parádu. Mohu tedy doporučit i tu.

Cena zboží: 4.99
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: Free shipping
Doručeno za (dnů):: 18