Přidej recenzi

Dámské kabelky

Crossbody kabelka
Crossbody kabelka

Naozaj pekná kabelka, pekne vypracovaná, jediné čo by som jej snáď mohla vytknúť je dĺžka remienku, má cca 102 cm a pri mojich 164 cm ak si ju dám crossbody tak ju mám trošku vyššie ako by som chcela. inak je úplne super. Zodpovedá fotke u predajcu.

v zľave za 4,50, inak 5,16
EUR
Ano
Ne
Ne
zdarma
6 týždňov
Kabela přes rameno
Kabela přes rameno

Krásná kabela s nepromokavou úpravou a spoustou kapes. Líbí se mi na ní, že se prodává v šedém základu + další barvy, uvažuji, že si objednám i v jiné barvě. Kabelka má hlavní kapsu s malou kapsičkou na zip. Další velké kapsy jsou před i za hlavní kapsou, všechny uzavíratelné na zip. Po stranách jsou 2 malé kapsy – jedna síťovaná a druhá s plastovým poutkem. Délku zavěšení kabely lze regulovat plastovou sponou na popruhu. Šířka 30 cm, výška 26 cm, hloubka 10 cm.

9,81
USD
Ano
25
Kabelka guess
Kabelka guess

černá guess crosbody kabelka. Plně odpovídá obrázkům v odkazu. Vrlmi ryvhlé dodání. A přišla bez jakekoliv vady. Plně doporučuji.

http://bit.ly/1FY2ztx
17.63
USD
Ano
Ne
Ne
free
cca 14 dní
Kabelka v tvare mačky
Kabelka v tvare mačky

Krásna kabelka s uškami v tvare mačky. Pomerne krátka reťaz, na fotke pôsobí kvalitnejšie, než naozaj je a reťaz po čase očernela. Ale inak ju veľmi rada nosím.

4,37
EUR
Ano
Ne
Ne
free shipping
46
Listová kabelka
Listová kabelka

Šikovná listová kabelka svetlej farby. Zapínanie drží, vo vnútri je ešte jedno zapínanie, ku kabelke je aj kovový remienok.

http://bit.ly/1JKfIVy
4,88
EUR
Ano
Ne
Ne
Free
42
Mango kabelka [malá]
Mango kabelka [malá]

prodejce: ***** sledování balíčku: ano, celý proces [sledování i po ČR] materiál: **** velikost: ***** barva: ***** cena: ***** [hodnocení pomocí hvězdiček: * – nejhorší; ***** – nejlepší] Ještě před samotným obchodem jsem prodejce požádala o reálnou fotku produktu a přes mé velké překvapení jsem se fotografie dočkala. V tu chvíli jsem neváhala o kabelku jsem si objednala. V průběhu celého procesu mě prodejce informoval o krocích, které dělal, takže jsem věděla, kdy balíček připravuje, kdy ho posílá a především jsem se pak pomocí sledovacího čísla mohla sama přesvědčit, kde se balíček nachází a zdali jde opravdu ke mně. Šel. Dorazil po 18 dnech. Kabelka samotná vypadala jako na obrázku. Barva byla vzhledem k různorodosti monitorů dost podobná a vypadala skvěle. Je sice pravda, že byla kabelka trochu špinavá, ale šlo jen o skvrny, které šly velmi snadno dolů. Přičítám to především té světlé barvě. Druhá – černá kabelka, která přišla v balíčku s ní, totiž špinavá nebyla. Materiál byl sice slabší než jsem očekávala, ale i přesto si kabelka prošla zátěžovým testem (mobil, velká peněženka, klíče, kosmetika, papírové kapesníčky, žvýkačky) na jedničku. Velikostně je tedy naprosto v pořádku – vše odpovídalo popisu prodejce. Prodejce jako takového mohu s klidným srdcem doporučit. Jak jsem již avizovala, komunikace s ním byla špičková. Ochota sama. A kabelka? Prozatím (mám jí skoro 3 měsíce) slouží za ty peníze skvěle a dělá parádu. Mohu tedy doporučit i tu.

4.99
USD
Ano
Ne
Ne
Free shipping
18