Přidej recenzi

Domácnost

Batůžky na použité čajové sáčky

Šikovné nádobky na okraj hrníčku, kam se odloží použité sáčky od čaje. Jsou plastové, vypadají hezky a pobaví návštěvu. Jedinou nevýhodou je, že při pití sjíždí k ústům, takže po vložení čajového sáčku je vhodné batůžek sundat. Rozměr 5,5 x 4,5 cm. V balení 10 ks, místo inzerovaných barev (modrá, červená, žlutá a oranžová) byly v balení zelená, žlutá, sv. a tm. růžová.

5,04
USD
Ano
36
Časovač vajec
Časovač vajec

Známá pomůcka na vaření vajíček. Vložíte jej spolu s vajíčky do varné nádoby a zalijete studenou vodou, dáte vařit. Červená plocha časovače se při vaření začne od okrajů zbarvovat do žluta. Stupeň uvaření lze vidět na vložené stupnici: Soft – uvařený bílek Medium – na hniličku Hard – natvrdo Při prvním použití se objevil při vaření zápach páleného plastu, při druhém použití již ne. Časovač je vyroben z tvrdého plastu, uprostřed je vložený teplocitlivý materiál – viz foto. Velikost 5,5 cm x 4 cm, výška 3 cm. Pokud chcete uvařit vajíčka natvrdo, doporučuji po celozežloutnutí časovače nechat ještě vařit 1-2 minuty, jinak je střed žloutku ještě měkký (ne tekoucí). Nepoužívat v mikrovlnce.

http://bit.ly/1GINlHP
2,09
USD
Ano
19
https://www.youtube.com/watch?v=cgApPOfs27c
Digitální mikrováha
Digitální mikrováha

Váží a funguje, na dvě AAA baterie, které přiloženy nebyly.

6,18$
Ano
Ne
Ne
15-20
Držák houbičky na nádobí

Držáček jsem koupila na doplnění objednávky, kdy min. obj. byla 10 dolarů. Myslela jsem, že tato blbinka brzy poletí do koše, protože nebude držet. Velmi mile mne však překvapilo, že od prvního nalepení (cca před čtvrt rokem) stále pevně drží a ani jednou se neodloupnul. Někdy sjede trochu níže, ale pokud je dřez mokrý, není problém jej posunout opět výše. Houbičku drží perfektně a ta vždy krásně vyschne a nepáchne. Rozhodně jej mohu doporučit.

http://bit.ly/1My1AnA
0,79
USD
Ano
33
Hračka pro kočku
Hračka pro kočku

Hračka pro kočku ve tvaru myšky nás mile překvapila. Kočka se hned do ní doslova zamilovala. Myška je velká cca 5cm + peří cca 7cm. Konstrukci těla má z tvrdého plastu, který je potažený plyšem. Doporučuji koupit více kusů. Naše kočka ji zničila za 5 dnů neustálého hraní.

0,33
USD
Ano
Ne
Ne
14
keramické nože
keramické nože

Nože sú ostré krájajú super,som spokojná s týmto výrobkom. Materiál vyzerá kvalitný aj rukovate, síce sa do toho odborne nevyznám ale oproti nožom čo som kupovala u nás za takúto cenu neporovnateľné. Fakt odporúčam.

http://bit.ly/17JGMpZ
12,99
Ano
Ne
Ne
15
Klip na uzavírání sáčků s násypkou

Další šikovná pomůcka, která se skvěle hodí do kuchyně. Je to kombinace klipu na uzavírání sáčků s otvírací násypkou. Vhodné pro menší sypané potraviny – mouka, krupice, cukr, drobnější těstoviny apod. Zavírací část klipu je dlouhá 10 cm, ale myslím, že lze na Ali sehnat i delší.

http://bit.ly/1G4MeD4
0,93
USD
Ano
17
Kočičí nálepka na zeď

Čtyřdílná černá plastiková kočičí nálepka k nalepení a dekoraci vypínače světla do interiéru. Skládá se z hlavičky s horními packami dále s ocasu a dvou spodních tlapek. Nalepení je intuitivní a velmi jednoduché. Neroztrhne se a poté se ani neodlepuje. Podle mého je skvělým doplňkem obýváku či jiných prostor v domácnosti, kde mají lidé zálibu v kočičkách. Materiál je vinyl. Velikost odpovídá popisu na aliexpressu (17×7 cm po nalepení včetně standardního vypínače).

1,5
USD
Ano
Ne
Ne
25
Kovový rozprašovač oleje

Výborná pomůcka pro malé dávkování oleje, vhodné nejen na saláty, ale i na pečená jídla. Skvěle nahradí i mašlovačku. Obsah je cca 1 dcl a vydrží opravdu dlouho. Používám již několik měsíců a zatím žádné problémy s fungováním rozstřikovače. Zasláno bylo z Finska.

http://bit.ly/1EmzeGP
5,45 USD
Ano
Ne
Ne
45
Mačkátko na tuby
Mačkátko na tuby

Další nezbytnost do domácnosti :o))) – vymačkávátko na tuby ve tvaru rtů. Výběr čistě účelový a očekávání splňuje. Jen nepřehlédněte (jako já), že v jednom balení jsou 2ks ;o)

http://bit.ly/1MHS7pY
0,64
USD
Ano
Ne
Ne
zdarma
16