Přidej recenzi

Dům a zahrada

Batůžky na použité čajové sáčky

Šikovné nádobky na okraj hrníčku, kam se odloží použité sáčky od čaje. Jsou plastové, vypadají hezky a pobaví návštěvu. Jedinou nevýhodou je, že při pití sjíždí k ústům, takže po vložení čajového sáčku je vhodné batůžek sundat. Rozměr 5,5 x 4,5 cm. V balení 10 ks, místo inzerovaných barev (modrá, červená, žlutá a oranžová) byly v balení zelená, žlutá, sv. a tm. růžová.

5,04
USD
Ano
36
bezdotykový teploměr
bezdotykový teploměr

teploměr je na celo i do ucha.my pouzivame na celo zapne se pak prilozi k celu tukne se znovu a az pipne je zmereno. Beru toleranci pul stupne rozdil.Kupovala jsem když byl v akci kolem 5 dolarů. http://www.aliexpress.com/item/Big-Discount-Baby-Adult-Digital-4-in-1-Forehead-Ear-IR-Thermometer-Portable-Infrared-Thermometer-820/1698374526.html

5
USD
Ano
Ne
Ne
freeshiping
už si nepamatuji
Box na prádlo 12 přihrádek

Box na ponožky, spodní prádlo nebo kravaty. Má 12 přihrádek a prodává se v modré nebo růžově barvě. Je z netkané látky a vyztužen kartonem na bočnicích. V delších bočnicích je karton zašitý, kratší bočnice jsou přiložené u boxu a vsunou se do připravených kapes, tím box dostane konečný tvar. Přihrádky jsou ušité hezky rovně, ale horní okraje obvodu boxu jsou křivé +/- 0,5 cm. Velikost je přesně do komodových šuplíků – 22,5 cm x 30 cm, výška 10 cm.

2,95
USD
Ano
17
Časovač vajec
Časovač vajec

Známá pomůcka na vaření vajíček. Vložíte jej spolu s vajíčky do varné nádoby a zalijete studenou vodou, dáte vařit. Červená plocha časovače se při vaření začne od okrajů zbarvovat do žluta. Stupeň uvaření lze vidět na vložené stupnici: Soft – uvařený bílek Medium – na hniličku Hard – natvrdo Při prvním použití se objevil při vaření zápach páleného plastu, při druhém použití již ne. Časovač je vyroben z tvrdého plastu, uprostřed je vložený teplocitlivý materiál – viz foto. Velikost 5,5 cm x 4 cm, výška 3 cm. Pokud chcete uvařit vajíčka natvrdo, doporučuji po celozežloutnutí časovače nechat ještě vařit 1-2 minuty, jinak je střed žloutku ještě měkký (ne tekoucí). Nepoužívat v mikrovlnce.

http://bit.ly/1GINlHP
2,09
USD
Ano
19
https://www.youtube.com/watch?v=cgApPOfs27c
Cosmos bipinnatus – krasulka

Moja uplne prva objednavka z Aliexpress. Semienka prisli v poriadku, nepocitala som ich, ale je ich dost. Uvidim, ci budu krasne ako na obrazku, zatial sme mali v zahrade len oranzove.

http://bit.ly/1MnL2KB
0,47
EUR
Ano
Ne
Ne
14
Digitální mikrováha
Digitální mikrováha

Váží a funguje, na dvě AAA baterie, které přiloženy nebyly.

6,18$
Ano
Ne
Ne
15-20
Držák houbičky na nádobí

Držáček jsem koupila na doplnění objednávky, kdy min. obj. byla 10 dolarů. Myslela jsem, že tato blbinka brzy poletí do koše, protože nebude držet. Velmi mile mne však překvapilo, že od prvního nalepení (cca před čtvrt rokem) stále pevně drží a ani jednou se neodloupnul. Někdy sjede trochu níže, ale pokud je dřez mokrý, není problém jej posunout opět výše. Houbičku drží perfektně a ta vždy krásně vyschne a nepáchne. Rozhodně jej mohu doporučit.

http://bit.ly/1My1AnA
0,79
USD
Ano
33
Fľaša My Bottle
Fľaša My Bottle

pekná plastová fľaša my bottle, kupovaná bez vrecka, dodanie cca 1 mesiac, objem 500 ml, kupované dosť dávno, takže odkaz už nefunguje

3,27
EUR
Ano
Ne
Ne
1,30 €
Hračka pro kočku
Hračka pro kočku

Hračka pro kočku ve tvaru myšky nás mile překvapila. Kočka se hned do ní doslova zamilovala. Myška je velká cca 5cm + peří cca 7cm. Konstrukci těla má z tvrdého plastu, který je potažený plyšem. Doporučuji koupit více kusů. Naše kočka ji zničila za 5 dnů neustálého hraní.

0,33
USD
Ano
Ne
Ne
14
keramické nože
keramické nože

Nože sú ostré krájajú super,som spokojná s týmto výrobkom. Materiál vyzerá kvalitný aj rukovate, síce sa do toho odborne nevyznám ale oproti nožom čo som kupovala u nás za takúto cenu neporovnateľné. Fakt odporúčam.

http://bit.ly/17JGMpZ
12,99
Ano
Ne
Ne
15