Kosmetika (parfémy, deodoranty, sprchové gely)

balzám na rty
Název recenze: balzám na rty
Popis recenze:

Balzám na rty s krásnou vůní, dlouho vydrží. Bála jsem se, že přijde nějaký obyčejný balzám, který nebude vonět a bude to hrozné. Ale jsem mile překvapena, objednala jsem si od každé barvy jeden a naprostá spokojenost a za tu cenu 🙂 Balení je krásně barevné, šikovné, super se otevírá. Jen při otevření krásně voní, dlouho vydrží na rtech. Každý voní jinak. Jsou vážně super. Mohu jen doporučit. I dodání bylo rychlé. 🙂

Cena zboží: 0,79
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Černá slupovací maska 1
Popis recenze:

Známá jako korejská bylinná maska, hojně prodávaná na slevových serverech. Slouží k čištění pórů na obličeji. Konzistenci masky bych přirovnala k černému lepidlu, ale celkem snadno se roztírá. Nevýhodou je velmi špatné umývání z rukou, doporučuji po nanesení nechat zaschnout a vydrolit. Na obličej nanášet stejnoměrně v neprůhledné vrstvě (masky je v sáčku dostatečné množství). Schne 30-40 minut, musí se počkat až do úplného uschnutí a poté ji lze z obličeje snadno sloupnout i se všemi nečistotami z pórů. Funguje skvěle, mohu doporučit. Stejná maska se prodává i v jiném balení, viz má recence masky 2, kde je o něco více hmoty. Nevím, jestli je stejné složení, ale vypadají úplně stejně. V balení bylo 12 sáčků. Můj prodejce již není na Ali (kupováno před půl rokem), ale stejný výrobek lze nalézt i u jiných prodejců.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1DJGRrY
Cena zboží: 2,71 USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 18
Černá slupovací maska 2 na
Popis recenze:

Slouží k čištění pórů na obličeji. Konzistenci masky bych přirovnala k černému lepidlu, ale celkem snadno se roztírá. Nevýhodou je velmi špatné umývání z rukou, doporučuji po nanesení nechat zaschnout a vydrolit. Na obličej nanášet stejnoměrně v neprůhledné vrstvě (masky je v sáčku dostatečné množství). Schne 30-40 minut, musí se počkat až do úplného uschnutí a poté ji lze z obličeje snadno sloupnout i se všemi nečistotami z pórů. Funguje skvěle, mohu doporučit. V balení bylo 10 sáčků. Zboží mi bylo zasláno z Německa.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1wfucL0
Cena zboží: 1,68 USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 8
Nosní maska – černé tečky
Popis recenze:

Tato maska na černé tečky je opravdu k ničemu. Nejenom že neplní svůj účinek, co by měla, ale navíc i divně zapáchá. real fotka není třeba – autentické

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1FxLNMg
Cena zboží: 1,86
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ne
Parfém na tělo v kelímku – zelený čaj
Popis recenze:

Parfém je přesně dle popisu prodejce. Balení je malé, ideální do kabelky, balzám se dobře roztírá a krásně voní, svěží vůně zeleného čaje, vydrží celkem dlouho. Na kůži mne nijak nesvědí, nedráždí. Určitě doporučuji.

Cena zboží: 6,97
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 24