Přidej recenzi

Make-up

Gélová očná linka + štetec

Veľmi rýchlo sa rozpíja, otláča sa o viečko, nevydrží ani 15 minút. Dá sa využiť jedine ako očný tieň, ako linka určite nie. Neodporúčam!

1,98
USD
Ne
Ne
Ne
free shipping
29
Kosmetické štětce
Kosmetické štětce

Tak tyhle štětce mi úúplně svou kvalitou vyrazily dech ! Jsou suprové! Profesionální! Nemohu vynachválit ! Doprava zdarma, cena 132 Kč,- V balíčku bylo 20 kvalitních štětců, jsem nadšená !

http://bit.ly/1M0maeN
5,45
USD
Ano
Ne
Ne
free shipping
15
Kosmetický štetec
Kosmetický štetec

Super kosmetický štětec, dobře se drží v ruce, pěkně zpracovaný, štětiny jemné a nevypadávají, jsem spokojená, za ty peníze naprostý luxus, nedá se nic vytknout, vypadá přesně jak na obrázku prodejce. Štětiny syntetické.

3.8
USD
Ano
Ne
Ne
free
29
Minerálne bahno
Minerálne bahno

Minerálne bahno na uhry je v balení po 7 × 6 g.Mal by sa dávať len na nos,ale ja dávam na celú tvár.Keď zaschne a dáva sa dole,bolí to jak šlak,ale pre krásu treba vydržať.Tvárička jak bábatko,hladučká,ale by som nebadala,že všetko z nošteka šlo dole.Aj tak bahno odporúčam.

http://bit.ly/1GFEqWn
1,73
EUR
Ano
Ne
Ne
zadarmo
20
Paletka očních stínu Naked 3

Paletka 12 očních stínů, odstíny Nature. Paletka dorazila skvěle zabalená v bublinkové folii , takže se cestou krabička nepomačka. Když jsem balíček rozbalila (dalo mi to zabrat) byla jsem příjemně překvapená, protože papírová krabička v které paletka byla, je opravdu výborně zpracovaná. Samotná paletka už je na tom s kvalitou hůř. Je to takový špalíček plastu, otevírání úplně nefunguje tak jak by mělo, ale také se to dá. Zrcátko uvnitř je nepoužitelné – příliš se v něm neuvidíte. Součástí paletky je štěteček, ten je poměrně příjemný, trochu naprasknutý ze strany, ale používám ho běžně, protože mi vyhovuje. K samotným odstínům, kvůli kterým jsem si paletku pořídila můžu říct asi to, že je to tak 50 na 50. Matné odstíny se mi líbí a jsou pěkné, nemažou se a nepráší. Mají takovou máslovitější konzistenci takže za mě ok. Co se týče těch třpitivých, tak ty světlé jsou děsné. Nanesou se vám na víčka akorát třpitky a to nerovnoměrně. U těch tmavších odstínů je to lepší, ale také žádná sláva. Za mě zbytečné. Pořídíte si 5 odstínů v obří krabičce, co zabírá spoustu místa.

http://bit.ly/18j45Ia
5,64
Ne
Ne
šablony na upravu obočia

odporúčam tento produkt som s ním veľmi spokojná a aj s dodavateľom tovat prišiel za 15 dní…..

0,59
EUR
Ano
Ne
Ne
zdarma
15
Sada 15 makeup korektorov

Sada 15 makeup korektorov, som s ňou spokojná, dokážem docela pekne si s ňou vytieňovať tvár a zakryť drobné nedostatky, stačí sa pohrabať trošku na YouTube a nájsť si návod ako sa používajú, ľahko sa roztierajú, len treba nabrať trošku viac na štetec, niekomu môže robiť problém, že sú trošku mastnejšie, ale myslím, že dobrý púder to prekryje, dokonca som sa po nich ani nevyhádzala, a pritom mám citlivú pleť, takže vrelo doporučujem

3,15
Ano
Ne
Ne
25
štětec Kabuki
štětec Kabuki

štětec na zapracovávání make upu do pleti – tváří kvalitně, zatím nepelichá 🙂 délka je 15 cm

2.99 doll
Ano
Ne
Ne
20
Vodeodolný matný lesk na pery

-Odolný je naozaj voči všetkému okrem krému – mne osobne sa strašne lepí na perách – odtieň je sýtejší ako som čakala(chcela som slabunko – ružový)

http://bit.ly/19H4Afu
0,88
EUR
Ne