Přidej recenzi

Moderní šperky

Andělská křídla
Andělská křídla

prodejce: ***** sledování balíčku: ano, celý proces [sledování i po ČR] materiál: **** velikost: ***** barva: **** cena: ***** Když jsem hledala na přání své sestry tato andělská křídla, divila jsem se, že jich na AE není moc. A když už byly, nebyly zrovna za výhodnou cenu, proto jsem se rozhodla, že je objednám od tohoto prodejce i za cenu toho, že si diktuje minimální hodnotu objednávky (10 dolarů). Prodejce v průběhu procesu nereagoval, nicméně zásilku zaslal superrychle a o to rychleji mi byla doručena, takže věřím, že i kdyby se vyskytl problém, s ním by se vše dalo řešit. A co křídla? Již podle promo fotek prodejce se dalo očekávat, že to nebude žádná velká hitparáda. Zlato je spíše žluté, což je ale u levnějších šperků z AE časté, a kamínky úplně nesedí ve svých dírkách. To ale při běžném nošení není vidět, chce se na to pořádně zaměřit. Jinak jsou pevná a pěkná, na krku vypadají skvěle. Za mě doporučuji prodejce a dokonce i ta křídla, pokud tedy nejste úplně nároční. 🙂

http://bit.ly/1yrfAsX
2.79
USD
Ano
Ne
Ne
Free shipping
12
Brošňa mašlička
Brošňa mašlička

veľmi nádherná brošňa, ktorá sa na slnku trbliece, akoby bola z krištáľu, vrelo odporúčam tohto predajcu, treba si u neho len vybrať, má ich na výber veľké množstvo a za dobrú cenu, navyše nemá minimálny odber, čo je ďalšie plus, dodacia doba bola vcelku rýchla, doporučujem ako skvelý darček, ja som s ňou slávila úspech, keď som ju darovala

http://bit.ly/1GQhODL
0,90
EUR
Ano
Ne
Ne
14
Elegantný stuhový perlový klenot, obojok,  náhrdelník z aliexpress

Elegantný stuhový perlový klenot, obojok, náhrdelník z aliexpress ID: 855390510

http://bit.ly/1CRDNao
3,47
USD
Ano
Farebný náhrdelník
Farebný náhrdelník

Veľmi pekný, väčší náhrdelník. Mám ho už dlhšie a na moje počudovanie neočernel. Prišiel mi však trochu rozpadnutý (jedno strieborné očko bolo vypadnuté) ale dalo sa to opraviť.

http://bit.ly/19LXaat
2,68
USD
Ano
Ne
Ne
1,98
32
Kamienkové náušnice
Kamienkové náušnice

Krásne náušnice – prepichovačky – s kamienkami. Dodanie 2-3 týždne. Krásne, lesklé, zatiaľ neočerneli, ani nevypadol žiadny kamienok. Prišli zabalené v plastovej krabičke, aby sa nepoškodili pri preprave.

0,98
EUR
Ano
Ne
Ne
free
Krémový náhrdelník s kvetmi

Krásny náhrdelník, bohužiaľ predajca ho má už len v čiernej farbe. Na moje počudovanie neočernel. Odporúčam!

2,05
EUR
Ano
Ne
Ne
free shipping
32
Lístečková náušnice
Lístečková náušnice

Krásná levná náušnice, která velmi hezky ozdobí a připoutá pozornost. Mám ji ve stříbrné barvě, ale prodává se i ve zlaté. Je vyrobena z pevného kovu, nelze jen tak ohnout. Osázena bílými asi skleněnými kamínky. Náušnice mi při nandavání již několikrát spadla a některé kamínky z ní vypadly, ale není to moc vidět, zůstanou po nich stříbrné jamky. Náušnice je vytvarována přesně na ucho, netlačí ani nepadá, ale nedoporučuji ji na spaní, to tlačí.

http://bit.ly/1EMtwQc
0,91
USD
Ano
Ne
Ne
17
Módní náhrdelník
Módní náhrdelník

Módní náhrdelník, který teď frčí ! 🙂 Za pár korun nadělá opravdu spoustu parády, kvalitní! Doporučuji !

2.15
USD
Ano
Ne
Ne
10
Modro-zelené náušnice
Modro-zelené náušnice

Krásne náušnice 🙂 Myslela som si že budú ťažké, ale na moje počudovanie sú veľmi ľahké a neťahajú ucho. Krajšie ako na obrázku. Len odporúčam!

3,37
USD
Ano
Ne
Ne
0,29
35
Modrý náhrdelník
Modrý náhrdelník

Krásny modrý náhrdelník (predajca má aj iné farby). Nedám naň dopustiť a objednala som si už aj v iných farbách. Odporúčam!

http://bit.ly/19LXk1x
2,34
USD
Ano
Ne
Ne
1,50
27