Přidej recenzi

Módní doplňky

Bílý malý klobouček do vlasů

Materiál uvádí prodejce polyester, klobouček je na dotek příjemný jakoby semišový, ale určitě tam polyester je 🙂 na spodní straně jsou dvě sponky k připnutí do vlasů – sponky viditelně drží a nevypadá to, že by se chystaly brzo odpadnout. Na fotkách klobouček vypadá jako menší cylindr, což není, je o něco nižší než na fotkách prodejce a nemá tak ostré hrany jako má prodejce na fotkách, ale vypadá moc hezky a na můj účel se skvěle hodí Velikost: velikost je jedna a odpovídá tomu, co uvádí prodejce Barva: odpovídá fotografii uvedené výrobcem – bílá

3,87
Ano
Ne
Ne
28
brýle
brýle

oranžové sluneční brýle. Brýle jsem si objednávala spíše jako fotorekvizity na svatbu a protože svatbu ladíme do oranžova objednala jsem pro své družičky i oranžové brýle 🙂 S výrobkem jsem spokojená, jsou kvalitní, každé přišly zabalené zvlášť v igelitovém sáčku a dohromady ještě zabalené do bublinkové fólie. Výrobek můžu doporučit.

1,22
USD
Ano
Ne
Ne
zdarma
42 dní
Dámske hodinky
Dámske hodinky

Hodinky sú funkčné, nepoškodené, kamienky nevypadávajú, vhodné na bežné nosenie.

2,42
EUR
Ano
Ne
Ne
zdarma
15
Gumička do vlasů_ kov
Gumička do vlasů_ kov

Jednoduchá a vkusná gumička do vlasů s řetízkem stříbrného odstínu.Vypadá stejně jako na obrázku. Na vlasech dobře drží.Z mé strany spokojenost.

http://bit.ly/1hhklNC
0,50
USD
Ano
Ne
Ne
15
Kulich Diamond
Kulich Diamond

Čepice odpovídá fotografii prodejce, plní svou funkci jak má, materiál je příjemný a hezky hřeje. Nosila jsem ji celou zimu a byla jsem spokojená. Jediné co tak asi po 2 měsících odpadla bambule :D, ale nebyl problém ji přišít zpět. Myslím si, že za tu cenu super.

4.05
USD
Ano
Ne
Ne
Zdarma
22
Módní květinová čelenka

Jsem strašně nadšená z téhle čelenky ! Drží ve vlasech opravdu skvěle ! A vypadá moc dobře. Žádný kýč. Dorazila sice trošku s pomačkanýma květinkama, ale dalo se to hezky srovnat pinzetou. Za ty peníze doporučuji 🙂

http://bit.ly/1KRIjtB
0,45
USD
Ano
Ne
Ne
free shipping
15
náhrdelník
náhrdelník

Masivní náhrdelník ve zlaté barvě. Je docela těžký, aspoň vím, že ho mám na krku. Doplňující barvy jsou šedá, béžová, meruňková a průhledná. Celkově barvy pěkně ladí, zasazené do zlatých komponentů. Délka náhrdelníku je 55 cm. Jediné co mi vadí je, že při nošení se jednotlivé části přetáčí na rub a stále je musím upravovat a otáčet zpět..

5,24
USD
Ano
Ne
Ne
zdarma
30 dní
pančušky
pančušky

vrelo odporúčam tohto predajcu, veľmi rýchlo mi poslal tovar, aj keď mali voľno, pančušky sú perfektné, vyzerajú luxusne, za tú cenu sa určite oplatia, sú veľmi jemné a majú zosilnené prsty, ale pri oblečení to nie je vidno

1,24
EUR
Ano
Ne
Ne
18
Šála
Šála

Lehká šálka, odpovídá podpisu, nádherné barvy, příjemný materiál. Velká spokojenost.

1.35
USD
Ano
Ne
Ne
17
Šála oversized
Šála oversized

Šála je příjemně měkká a hřejivá. Nevím přesně, jestli je materiál vlna. Velikost 80cm-100cm. Šála se určitě hodí koupit jako vánoční dárek, určitě s ní uděláte někomu radost.

8,11
USD
Ano
Ne
Ne
Free shipping
19