Přidej recenzi

Prsteny

Proplétaný prsten
Proplétaný prsten

Postříbřený prsten, který padne na jakýkoliv prst, protože je otevřený a jeho velikost si sami můžete regulovat. Na prstě vypadá velmi hezky. Když přišel, krásně stříbřitě zářil jako na prodejních fotografíích. Po cca 3 měsících denního nošení se trochu zdeformoval a stříbro se ošoupává do měděna (je vidět na fotografii). Za tuto cenu jsem s ním velmi spokojena, až se ošoupe více, nahradím jiným typem.

http://bit.ly/1GhENHj
1,43
USD
Ano
Ne
Ne
31
Prsteň Italina
Prsteň Italina

Predajca uvádza že je to prsteň s rakúskymi kryštálmi. Prsteň je krásny, neočernel (nosievam ho takmer denne), je stále ako nový. Odporúčam!

2,14
USD
Ano
Ne
Ne
free shipping
25
Prsten s mřížkou a kamínkem

Krásný prsten, postříbřený, na vnitřku je vepsáno 925. Prsten je z pevného materiálu, 1-2 mm tlustý, takže se na prstě nedeformuje a drží tvar. Nový prsten zářil stříbrem jako na prodejní fotografii. Po cca 3 měsíčním denním nošení se začíná ošoupávat na spodní části schované v dlani do měděna, ale není to tak hrozné. Malý kamínek je zapuštěn do kovu, takže se nemusíte bát, že vypadne a ztratíte jej. Za sebe prsten doporučuji, za tu cenu je to velmi dobrá volba.

http://bit.ly/1I8jkTn
1,90
USD
Ano
Ne
Ne
31
Prsteň s uškami
Prsteň s uškami

Pozlátený prsteň s uškami takmer za jeden deň očernel. Je veľmi milý, ale kvalita tohto prsteňu aj zodpovedá nízkej cene. Neodporúčam, jedine na rukavice alebo keď Vám neprekážajú zelené odtlačky.

http://bit.ly/19LWWQJ
0,33
USD
Ne
Ne
Ne
free shipping
48
prstýnek – stříbro
prstýnek – stříbro

Prstýnek je úplně stejný,jako na fotkách.Za 2,78 dolaru je to krásný šperk.Zespoda má punc stříbra,tak uvidíme.Doručení za 17 dní.Mohu tedy doporučit *****

2.78 dolar
Ano
Ne
Ne
17