Přidej recenzi

Spotřební elektronika

Elektronická cigareta
Název recenze: Elektronická cigareta
Popis recenze:

Funguje, bez problémů, časem zlobí nabíječky. Žádné jiné vady nemá. Foto a popis prodejce odpovídá reálu.

Cena zboží: 4,30
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 37
Kapesní LED baterka (svítilna)
Popis recenze:

Luxusní LED baterka, která se vejde krásně do Vaší kapsy nebo do kastlíku Vašeho auta. Baterka je vybavena čočkou a podle toho jak ji vysunete nebo zastrčíte si regulujete šíři osvětlení. Baterka je hliníková na 3 AAA baterie (mikrotužkové), mám ji již nějaký ten pátek a zatím je nebylo třeba měnit. Barva světla je bílá. Součástí balení je pouze baterka a poutko. Baterie AAA nejsou součástí. Na přiložené fotce máte zachycen maximální rozptyl paprsku a minimální rozptyl paprsku, ať si můžete udělat představu. Já osobně jsem s baterkou velice spokojený a mohu ji jen doporučit, rovněž tak prodejce, který komunikuje a posílá to co má. Aktuálně jsem od něj zakoupil již 4 kousky, takže se dá říci, že je řádně prověřený 🙂

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1whkEiI
Cena zboží: 3,15
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: 0,-
Doručeno za (dnů):: 22
Knoflíkové baterie 50 ks
Popis recenze:

Knoflíkové baterie jsem si začala objednávat na AliExpress, protože máme velkou spotřebu v hračkách 🙂 Oblíbila jsem si jednoho prodejce, protože mívá nejlevnější nabídky a velmi rychlé dodání. Baterie lze koupit buď na blistru (5 nebo 10 ks) nebo na plastovém platíčku omotané igelitem (25 – 50 – 100 ks). U tohoto prodejce jsem zatím nakoupila baterie AG13, AG3, AG10.

Cena zboží: 3,99
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 18
Noční světýlko „MIMOŇ“
Popis recenze:

Noční světýlko mimoň, v podstatě jde o lampičku do zásuvky, která slouží zejména dětem, aby se v noci nebály. Jde o plastový výrobek osazený ledkou a snímačem světla. Žádný ovládací prvek to nemá. V praxi to tedy funguje tak, že pokud je tma, lampička sama začne svítit, pokud je světlo, tak pro změnu zhasne. K výrobku jsou dodány i samolepky na zeď, takže můžete lampičku oblepit a vytvořit zajímavý efekt na zdi – viz stránky prodejce. Popis na stránkách prodejce je OK až na jednu dost podstatnou věc. Lampička nemá EU konektor a nelze ji tedy dát do naší zásuvky. Lze to však velmi snadno vyřešit redukcí (její foto přidávám taky), která se na ALI prodává za cca 0,3 USD, takže pokud budete lampičku objednávat, nezapomeňte rovnou objednat i redukci. Já jsem naštěstí redukci doma měl.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1OjpjV3
Cena zboží: 5,75
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: 0,-
Doručeno za (dnů):: 30
Videorecenze (volitelné): http://youtu.be/bLC3cNNxBu0
Podvodné USB Flash disky a SD karty
Popis recenze:

Chtěl bych upozornit na problém s nákupy USB Flash disků a SD karet. Sám jsem bohužel naletěl a mám obavu, že s tím, jak k Vánocům spousta lidí dostala nové telefony, tablety apod., budou si chtít rozšířit úložiště levnou kartou z Číny. Podvodní prodejci úložišť jsou opravdovým morem jak na Aliexpressu, tak například i na eBayi, ale i na českém Aukru. Vyskytly se dokonce i případy přenosných disků, které deklarovaly například kapacitu 256 GB, ale nebohý majitel nalezl uvnitř jen čip s kapacitou několika málo GB a několik přilepených kovových matic na zvýšení váhy. Co je hlavní problém? Jde o to, že levné karty/flashky mají často deklarovánu vyšší kapacitu, než jakou má jejich čip. Koupíte si tak například 32GB flashku, na které je ale pouze 8GB (nebo menší) čip. Taková flashka se po připojení k počítači tváří, že má kapacitu 32 GB, dokonce vám umožní na ni nahrát 32 GB, ale problém nastane při čtení – většina dat bude poškozená a nikdy je již z flashky nedostanete. Sám jsem se napálil s 32GB flashkou pořízenou zde: http://www.aliexpress.com/item/2014-new-Wholesale-price-pen-drive-8-gb-usb-flash-drive-16-gb-and-32-gb/1874926869.html za 8,59 USD. Prodejce 2014-best store CN deklaroval velikost 32 GB a na flashku se mi 32 GB podařilo nahrát. Pohoda, ne? Čitelných bylo bohužel jen 7,5 GB dat, zbytek byl nenávratně ztracen… Jak se problému vyhnout? Neříkám, že bych nedoporučil nákup přenosných úložných zařízení na Aliexpressu nebo eBayi, jen nabádám k vyšší obezřetnosti. Určitě nepomůže pouhé procházení recenzí a hledání kvalitních prodejců. Problémem Aliexpressu je zejména to, že máte možnost přidat komentář jen v krátké době, kdy nemusíte mít čas na dostatečné vyzkoušení produktu (lajk to zprvu nemusí vůbec poznat). Pokud uplyne lhůta, už s tím nic nenaděláte, a pokud se nepletu, pozitivní komentář nelze stáhnout zpět ani změnit na negativní. Pokud procházíte recenze, podívejte se, u kolika negativních komentářů bylo uděleno mnoho hodnocení YES. Ukazuje to, že tyto negativní komentáře mají velkou váhu. Dobře si tyto negativní komentáře pročtěte a poučte se z nich. Na základě těchto podvodů vznikla v poslední době celá řada seznamů podvodných prodejců datových úložišť, například: http://sosfakeflash.wordpress.com/ https://fakememorysentinel.wordpress.com/tag/frankenflash-project/ Jaké je řešení? Pokud i přesto vadnou flashku/kartu koupíte, otestujte ji některým z doporučovaných programů. Za sebe mohu doporučit H2testw, který získáte zdarma například ZDE. Moje flashka dopadla takto: Věřím tomu, že výstup z tohoto programu by měl být pádným argumentem pro otevření sporu podle postupu, který se už objevil zde: Určitě reagujte co nejdříve. Čím více lidí vyjádří nespokojenost a dostane z podvodných prodejců peníze zpět, tím méně se jim taková činnost vyplatí! Nenechte se prodejcem ukecat a postupujte tvrdě. Chtějte zpět peníze a nesnažte se svolit k udělení pozitivního komentáře s tím, že vám za to prodejce p

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1Kzgc1o
Cena zboží: 8,59
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ne
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Doručeno za (dnů):: 20
Videorecenze (volitelné): https://www.youtube.com/watch?v=VyBxRpZqrfM
Projekční budík s teploměrem
Popis recenze:

Projekční budík s ukazatelem vnitřní teploty. Projekce na stěnu v červené barvě, čísla na stěně jsou však příliš malá. Napájení je buď na baterie (nejsou součástí) nebo 4,5 V DC adaptér do zásuvky (rovněž není součástí). Co prodejce na stránkách neuvádí je podstatná informace, že při provozu na baterie hodiny nesvítí (ani displej ani projekce na zeď) a vždy, když chcete vědět kolik je hodin, musíte zmáčknout tlačítko snooze. Po připojení adaptéru hodiny svítí trvale, ale čitelnost displeje je možná jen z určitého úhlu. Výrobek vůbec nesplnil moje očekávání a jsou to vyhozené peníze, určitě nekupujte. Jinak budík po dvou dnech provozu přestal svítit, prodejce chtěl jako důkaz video, to jsem mu poslal a tím jeho komunikace skončila, již nereagoval. Závěrem – nedoporučuji ani budík ani tohoto prodejce !

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1GfwPON
Cena zboží: 8,05
Doporučuji ostatním?: Ne
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: 0,-
Doručeno za (dnů):: 20
PS3 bluetooth gamepad
Název recenze: PS3 bluetooth gamepad
Popis recenze:

Syn mě neustále bombardoval, že by chtěl ke svému PS3 ještě jeden ovladač, aby mohl pařit s návštěvami hry pro 2-3 hráče. A tak jsem prohledal Aliexpress a heurékááá, našel jsem :o) Bezdrátový bluetooth ovladač, který funguje úplně stejně jako originální a není třeba žádný další protikus do PS3, jak je tomu u jiných neznačkových ovladačů. Ovladač je zpracován dílensky dobře, nikde nic nevrže, neškrábe a funguje jak má. Za ty peníze je to super (kupoval jsem za 9,64 USD) a mohu jen a jen doporučit. Jo a málem bych zapomněl, jedno negativum jsem našel. Ovladač má oproti originálu otočený mini usb konetkor vzhůru nohama, takže pokud máte na ovladač stolní nabíječku, nejde tam zastrčit. Pokud nabíjíte klasicky přes kabel, tak je Vám to úplně jedno a negativum to pro Vás nebude 😉 Ale za ty prachy je tu super i s otočeným konektorem!!

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1MNyD4L
Cena zboží: 9,16
Doporučuji ostatním?: Ano
Placené CLO: Ne
Placené DPH: Ne
Cena dopravy: 0,-
Doručeno za (dnů):: 14
SD KARTA 8Gb z aliexpress
Popis recenze:

Zdravím, koupil jsem si sd kartu a kupoval jsem ji stím že asi dlouho nevydrží a bylo tomu tak druhý den my telefon nahlásil že karta sd byla odpojena tak jsem ji připojil do počítače a tam ji počítač hlásil že je potřeba ji zformátovat a ani to nepomohlo nevím jestli se na mě dostal zrovna špatný kus ale tohle zboží nedoporučuji.

Odkaz na zboží: http://bit.ly/1yz1CzN
Cena zboží: 4
Měna: USD
Doporučuji ostatním?: Ne