Přidej recenzi

Údržba a vybavení

3D nálepka na auto (ďábel)

3D samolepka na auto, která po přilepení kolem znaku vytvoří zajímavý efekt (viz foto). Musím konstatovat, že jde o kvalitní produkt, protože i po roce co ji máme na autech, tak drží a nikde se neodlupuje. A to s autem jezdíme i do myčky. Více stránky prodejce, popis sedí. V nabídce má jak stříbrné provedení, tak i zlaté. Kupoval jsem samolepky v balení po 20ti kusech, takže při ceně 20 dolarů vyšla jedna na 0,50 centů. (Pár se mě jich tady ještě povaluje, takže pokud to nechcete objednávat na ALI, písněte zprávu a nějak se domluvíme)

http://bit.ly/1zibxJf
0,50 USD / 20 USD
Ano
Ne
Ne
0,-
22
Anti-slip držiak na mobil,GPS

Na Aliexpress som si kúpila tento protišmykový držiak na mobil a GPS. Som s ním maximálne spokojná,mobil sa nešmýka.Odporúčam!!! popis: je to silikón,na prvý dotyk lepkavý,ale to je preto,aby tam mobil držal.Akonáhle dám ruku preč,lepkavosť mizne,nie je priesvitný.Čierna farba,ako na obrázku,rozmery: 155 mm – 100 mm – 20 mm,cena: 1,37€,dodacia doba: 31 dní

http://bit.ly/1FfTasY
1,37
Ano
Ne
Ne
31
Čepičky na ventilky Ford

Čepičky na ventilky jsou z kvalitního kovu a s pevně přidělaným znakem na vrchní části, který není gumový, jak by se mohlo stát, ale je plastový, tudíž nejde promáčknout a poničit. – rychlé dodání http://www.aliexpress.com/item/car-styling-Wholesale-Chrome-Metal-Wheel-Tire-Valve-Caps-Stem-Air-For-KIA-VW-mazda-mitsubishi/2041568020.html

$2.00
USD
Ano
Ne
Ne
18
čepičky na ventilky s logem

Čepičky na ventilky s logem. Na vývěr je nepřeberné množství značek, já jsem kupoval na Škoda (již 2x) a Hyundai (1x). Čepičky jsou kovové bez jediného kazu, našroubovat na ventilek jdou úplně v pohodě. K čepičkám je dodáván i přívěšek na klíče ve tvaru klíče, což je super pomocník, hlavně po čase, když potřebujete povolit čepičku a je zatuhlá. S tímto klíčem to krásně povolíte a máte ho stále při ruce. Rovněž na klíči je logo, takže Vám to bude ladit :o) Prodejce jednoznačně doporučuji (jeho hodnocení jsou 3 diamanty a 95,8 % pozitivní zpětná vazba) P.S.: čekal jsem jak dlouho čepičky vydrží na autě, než je někdo ukradne a vydržely celou letní sezónu a stále tam jsou :o))

4,09
Ano
Ne
Ne
0,-
23
Čistící rukavice
Čistící rukavice

Šikovná pomůcka pro setření prachu z palubní desky a dalších ploch v autě. Opravdu skvěle očistí všechny prolisy, záhyby apod. Oproti inzertním fotografiím prodejce je skutečná rukavice opatřena menším počtem čistících válečků a navíc nejsou z obou stran rukavice. Z druhé strany je rukavice z mikrovlákna. Kolem zápěstí je guma. Rukavice by mohla být o cca 2-5 cm delší, protože v ní nenatáhnu prsty. Prodejce ji doporučuje i pro mytí auta. Nedoporučila bych ji pro muže, těm bude ještě více krátká a budou mít gumu přes kloub palce.

http://bit.ly/1yyTnUz
0,98
USD
Ano
17
Klip na slnečné okuliare

Klip na slnečné okuliare na clonu do auta.Rozmery:7×2 cm,čierna farba,plast.Zhodné s popisom od predajcu.Z mojej strany spokojnosť.

1,11
EUR
Ano
Ne
Ne
zadarmo
21
Klip na slnečné okuliare

Klip na slnečné okuliare na clonu do auta.Rozmery:7×2 cm,čierna farba,plast.Zhodné s popisom od predajcu.Z mojej strany spokojnosť.

1,11
EUR
Ano
Ne
Ne
zadarmo
21
Ochrana dveří
Ochrana dveří

Známé chrániče hran dveří. Líbily se mi, že jsou průhledné a tedy téměř neviditelné. Když přišly, také tak vypadaly. Když jsem je však nasadila na hrany dveří, tak jsem zjistila, že jsou svítivě modré – viz foto. Jsou tedy hodně viditelné, ačkoliv jsou úzké. Ale to je vinou barvy mého auta, u jiných světlých barev tomu tak být nemusí. Jsou vyrobeny z tvrdého plastu, nasazují se na hranu dveří. Na vnitřní straně jsou o něco širší. V balení je 8 ks, 4 dlouhé a 4 kratší + 8 samolepek na podlepení vnitřní strany. Ty jsem nepoužila, na dveřích drží i bez podlepení. V balení je přiložen i jednoduchý návod – obrázek s čínskými popisky. Délka delších 13 cm, kratších 6 cm.

http://bit.ly/1I3TBvk
3,02
USD
Ano
58
Organizér do auta
Organizér do auta

Organizér pro drobné věci, který se připevňuje z boku na sedadlo spolujezdce. Má 3 kapsy – 2 síťované a jedna na zip. Do kapsičky na zip lze schovat klíče, do síťované větší kapsy uložit plechovku s nápojem nebo třeba sluneční brýle. Do horní malé síťované kapsičky lze zasunout třeba telefon. Rozměr 37 cm x 12,5 cm.

2,55
USD
Ano
29
Projekce loga s montáží do dveří auta

Objednal jsem projektor loga, značky automobilu, s montáží do dveří vozidla bez vrtání. Mělo to být pro Hyundai i40, ještě jsem se ubezpečoval před objednáním u prodejce, že tomu tak je, což prodejce potvrdil, ale přišla sada úplně jiná, která se do dveří vrtá. Otevřel jsem spor a dostal od ALI peníze zpět. Prodejce nedoporučuji !!! Co bylo objednáno máte nafoceno stránkách prodejce, co jsem dostal – viz moje foto. http://www.aliexpress.com/snapshot/6553192298.html?orderId=66351873217429

11,59
USD
Ne
Ne
Ne
30