Přidej recenzi

Vybavení domácnosti

Box na prádlo 12 přihrádek

Box na ponožky, spodní prádlo nebo kravaty. Má 12 přihrádek a prodává se v modré nebo růžově barvě. Je z netkané látky a vyztužen kartonem na bočnicích. V delších bočnicích je karton zašitý, kratší bočnice jsou přiložené u boxu a vsunou se do připravených kapes, tím box dostane konečný tvar. Přihrádky jsou ušité hezky rovně, ale horní okraje obvodu boxu jsou křivé +/- 0,5 cm. Velikost je přesně do komodových šuplíků – 22,5 cm x 30 cm, výška 10 cm.

2,95
USD
Ano
17
Fľaša My Bottle
Fľaša My Bottle

pekná plastová fľaša my bottle, kupovaná bez vrecka, dodanie cca 1 mesiac, objem 500 ml, kupované dosť dávno, takže odkaz už nefunguje

3,27
EUR
Ano
Ne
Ne
1,30 €
Praktické přísavky do sprchy

„Přísavky“ do sprchy na sprchové gely, nebo jiné sprchové pomůcky. Barvu jsem si však nemohla vybrat, takže to asi jediné mínus. Jinak jsou skvělé, drží na nich téměř vše. Ušetří to místo na rámu vany, nebo vaničky sprchového koutu. Opravdu praktické 🙂 Dorazily cca za 12dnů.

0,39
USD
Ano
Ne
Ne
Samolepka na zeď
Samolepka na zeď

Vcelku malá, ale roztomilá samolepka na zeď pro milovníky Mimoňů 🙂 Samolepka odpovídá popisu produktu od prodejce. + samolepka přišla kvalitně zabalená (ochranná folie + namotání na pěnový váleček- viz foto) + samolepka má bezchybný celistvý postisk + velmi levná – na fotce prodejce se zdá větší, ale správné rozměry jsou zde uvedeny Foto po nalepení zatím není k dispozici, ale nebyly zde žádné problémy, samolepka skvěle drží. Doporučuji! 🙂

http://bit.ly/1GKEEwH
1.86
USD
Ano
Ne
Ne
23
Srdíčkové závěsy
Srdíčkové závěsy

Balení dvou světle fialových závěsů/záclon se srdíčky. Rozměr 1 kusu: 1mx2m Závěsy přišly hezky zabalené a opravdu rychle. To jsem nečekala. Prodejce byl milý a dobře komunikoval. Závěsy jsou dělané z silnějších nitek a poté je z nich uháčkované srdíčko – viz foto. Barva je moc pěkná, na fotce prodejce vypadá tmavší – reálná barva viz. mé foto. Jsou moc pěkné, kvalitní. Občas se zacuchají, ale to je samozřejmé. Při koupi volila bych raději 2 kusu, při zvlnění to na okně vypadá lépe. Jeden kus by byl málo (záleží na velikosti okna)

http://bit.ly/1Qo2eWI
2.25 za kus
USD
Ano
Ne
Ne
Zdarma
cca 14 dní