Přidej recenzi

Zdraví a krása

Balzam na pery
Balzam na pery

Super balzam,grepová príchuť,12 g,je priehľadný.Nelepí sa,má byť podľa popisu predajcu aj hydratačný a vyživujúci a ja je.Spokojnosť na jednotku! http://www.aliexpress.com/snapshot/6497600157.html?orderId=65834273509131

0,89
USD
Ano
Ne
Ne
zadarmo
16
balzám na rty
balzám na rty

Balzám na rty s krásnou vůní, dlouho vydrží. Bála jsem se, že přijde nějaký obyčejný balzám, který nebude vonět a bude to hrozné. Ale jsem mile překvapena, objednala jsem si od každé barvy jeden a naprostá spokojenost a za tu cenu 🙂 Balení je krásně barevné, šikovné, super se otevírá. Jen při otevření krásně voní, dlouho vydrží na rtech. Každý voní jinak. Jsou vážně super. Mohu jen doporučit. I dodání bylo rychlé. 🙂

0,79
USD
Ano
Ne
Ne
čelenka do vlasů
čelenka do vlasů

kovová, potažená stuhou – nevím co víc napsat 🙂

0.63 doll
Ano
Ne
Ne
20
čelenka do vlasů
čelenka do vlasů

uvnitř asi drátek – omotaná ozdobným ,, špagátkem,, po jedné straně ozdobné kamínky. Ač nemá zespodu zoubky drží dobře.

0.74 doll
Ano
Ne
Ne
20
Čelenka zapletené vlasy

čelenka zapletené umelé vlasy, ja som si vybrala dve farby: Tmavohnedá, tá stála – 0,71 Eur Bledohnedá, tá stála – 0,85 Eur Doba dodania bola pre mňa šokom, prišli len za 10 dní. Na zadnej strane je gumička, ktorá sa naťahuje. U tmavohnedej bola taká tuhšia, ale dá sa to vydržať. Osobne doporučujem.

http://bit.ly/1vl9VmL
1,56
Ano
Ne
Ne
10
Černá slupovací maska 1

Známá jako korejská bylinná maska, hojně prodávaná na slevových serverech. Slouží k čištění pórů na obličeji. Konzistenci masky bych přirovnala k černému lepidlu, ale celkem snadno se roztírá. Nevýhodou je velmi špatné umývání z rukou, doporučuji po nanesení nechat zaschnout a vydrolit. Na obličej nanášet stejnoměrně v neprůhledné vrstvě (masky je v sáčku dostatečné množství). Schne 30-40 minut, musí se počkat až do úplného uschnutí a poté ji lze z obličeje snadno sloupnout i se všemi nečistotami z pórů. Funguje skvěle, mohu doporučit. Stejná maska se prodává i v jiném balení, viz má recence masky 2, kde je o něco více hmoty. Nevím, jestli je stejné složení, ale vypadají úplně stejně. V balení bylo 12 sáčků. Můj prodejce již není na Ali (kupováno před půl rokem), ale stejný výrobek lze nalézt i u jiných prodejců.

http://bit.ly/1DJGRrY
2,71 USD
Ano
Ne
Ne
18
Černá slupovací maska 2 na

Slouží k čištění pórů na obličeji. Konzistenci masky bych přirovnala k černému lepidlu, ale celkem snadno se roztírá. Nevýhodou je velmi špatné umývání z rukou, doporučuji po nanesení nechat zaschnout a vydrolit. Na obličej nanášet stejnoměrně v neprůhledné vrstvě (masky je v sáčku dostatečné množství). Schne 30-40 minut, musí se počkat až do úplného uschnutí a poté ji lze z obličeje snadno sloupnout i se všemi nečistotami z pórů. Funguje skvěle, mohu doporučit. V balení bylo 10 sáčků. Zboží mi bylo zasláno z Německa.

http://bit.ly/1wfucL0
1,68 USD
Ano
Ne
Ne
8
Cestovní krabička na čočky

Kdo používá čočky ví, jak je potřeba mít vše potřebné k výměně a uchování čoček pohromadě. Nevyhovovalo mi mít tuto výbavu pomíchanou spolu s dekorativní kosmetikou v kosmetické taštičce, proto jsem si pořídila tuto cestovní krabičku. Má průměr 7,5 cm, výšku 2,5 cm a vejde se do ní vše, co je potřeba – pouzdro na uložení vyjmutých čoček, lahvičku na roztok, tyčinku na vyndavání čoček z roztoku a malá pinzeta se silikonovými hroty. Ve víčku krabičky je přilepeno malé kulaté zrcátko. Prodejci jsem do poznámky napsala barvu krabičky a ten mi ji také poslal (což nedělá každý prodejce).

http://bit.ly/1BO2VeL
1,79
USD
Ano
33
Clip In vlasy
Clip In vlasy

umelé vlasy napájajúce sa pomocou sponiek- vlasy nemajú prílišný odlesk a preto sú na nerozoznanie od živých, na dotyk jemné, farba a dĺžka zodpovedá popisu

http://bit.ly/19HdKsg
5,89
EUR
Ano
Držák laku na nehty
Držák laku na nehty

Šikovná pomůcka pro lakování nehty. Už se vám nebude lahvička s lakem kácet, už si ji nebude muset přidržovat rukou! Lahvičku jednoduše postavíte do silikonového podstavce. Při nižší hladině laku můžete skleničku v držáku naklonit. Lahvičky v držáku skvěle drží, protože je z pevného silikonu. Koupeno v balení 2 ks. Rozměr základny 9 cm x 5 cm, výška 4,5 cm.

1,86
USD
Ano
27