11.11.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #1507

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se slevy ke dni 11.11. budou vztahovat úplně na všechny produkty na Aliexpressu ? Děkuji za odpověď 🙂

    #1509
    Iveta
    Keymaster

    Dobrý den,
    slevy se budou zobrazovat na ceny, kterou jsou nyní označené červeným čtverečkem 11.11. Budou platit ceny, které si zobrazíte rozkliknutím zboží na detail – uvidíte akční cenu 11.11 červeně. Do té doby platí velké černé ceny (dražší).

    #1515
    Anonymous
    Inactive

    Zdravim 🙂

    urcite se podivejte na tento clanek 🙂 Jsou tam veskere informace, ktere potrebujete k 11.11. 😉

    http://www.ceskyali.cz/clanky-aliexpress/11-11-2015-na-aliexpress-informace-soutez/

    Pekny den

    Lucka

    #7987
    Jaroslav
    Participant

    Zdravím, tak po 2 letech trochu oživím tohlé téma. Letos jsem chtěl poprvé vyzkoušet slevy na den 11.11., ale hned mi to přešlo. Většinou jsou to podvody, kdy se těsně před tímto dnem uměle zvednou ceny, které předtím vůbec neexistovaly a pak se napíše sleva -45%, ono to hezky vypadá že ? Ale co si budeme nalhávat, takto se to většinou děje u i nás při slavných obchodních slevách.
    To rozšíření do googlu Alisuperstar je výborné, krásně odhalí ty podvodné ceny.

    Dávám sem jednu ukázku z dnešního dne, kde je krásně vidět, kdy bylo zboží nejdražšší, což nebylo o moc více než nyní s velkou slevou že ? Takto jsem měl ve sledovačce 5 nákupů na dnešní den a všechny skončily stejně jako tento ukázkový 🙂

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    #7989
    Iveta
    Keymaster

    Ano je to tak, jako každý rok 🙂
    To letos docela ještě prodejci vydrželi a k výraznějšímu zdražení došlo v posledních dnech. Loni už koncem října byly ceny tak vysoké, že pochybuji, že 14dní před 11/11 někdo vůbec na Aliexpressu cokoliv nakupoval.
    Oni spíš sázejí na to, že když získáte nějaké slevové kupony (Select, Aliexpress, Seller), tak se můžete dostat i pod běžnou nákupní cenu, takže pak tedy skutečně ušetříte. Rozhodně však není sleva v desítkách % :-).

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password