Přidej recenzi

75 dnů čekání na zásílku

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Ujcek a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
  • Autor
    Reakce

Ujcek
    Účastník

Dobrý den, prosím o radu. 11.11.17 jsem objednával zboží, ochranná lhůta končila 2.1.18, po kontaktu prodejce prodloužil lhůtu do 1.2.18 ale už od 5.12.17 mám u sledování zásilky uvedeno Czech Post does not display… dál to znáte. Těchto záznamů je tam postupně 11. 25.1.18.je záznam Departure from inward OE (35009 Cheb 120) a 27.1.18 – The consignment the logistics hub a tak prosím o radu co to znamená a jak postupovat, prodloužit znovu lhůtu doručení, jde to vůbec dvakrát nebo otevřít spor a pokud zboží přijde dohodnout se na opětovném zaplacení, pokud vrátí peníze – komplikace. Pokud otevřu spor, jak dlouho trvá a je možnost během sporu spor ukončit a potvrdit přijetí jestli zboží přijde. Ještě Tracking number začíná na UR. Děkuji Zdeněk

Iveta
    Klíčník

Dobrý den,
    vypadá to, že doručení je záležitost několika dnů. Klidně požádejte o prodloužení znovu, jde prodlužovat neomezeně.

Ujcek
    Účastník

Dobrý den, děkuji za odpověď, lhůtu doručení jsem už prodloužil a teď budu doufat že zboží přijde.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.