Aplikace

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #2261
  Petr
  Member

  Ahoj, potřebuji prosím radu. Některé zboží se v poslední době rapidně zdražilo. U produktu je vždy hlavní cena a vedle té ceny je pak mnohem výhodnější cena menší. Je tam napsané Starts 3/29 Save big on our app. Pochopil jsem asi, že když kupuji zboží z mobilu přes aplikaci aliexpres tak mě bude zboží stát tu výhodnější cenu? Když jsem se o to pokusil, stále mi tam skáče ta cena dražší. Můžete mi prosím poradit?

  Děkuji

  #2262
  Ne Uvedený
  Member

  Pokud si to vykládám správně. 29.3. Začnou nějaké vyprodejove akce… Některé zboží má přes mobilní aplikací výhodnější cenu obecně. Ale s tímto to přímo nesouvisí..

  #2263
  Petr
  Member

  Moc děkuji, za velmi rychlou odpověď, to jsem ani nečekal 🙂

  Měl bych ještě jednu otázku, pokud by jsi mi mohl/a poradit. Z aliexpr. mi mají vracet peníze za nedoručené zboží. Chtějí po mě paypal účet. Neměl jsem s ním žádné zkušenosti, tedy jsem si ho založil. Ale nevím kde tam najdu na stránkách paypal, moje číslo účetu, nebo nevím co přesně mám sdělit prodejci, aby mi mohl vráti peníze na paypal účet?

  Pokud by jsi věděl/a, předem moc díky.

  #2264
  Iveta
  Keymaster

  Ohledně výprodejové akce 29/3 přes aplikaci si můžete počíst zde: http://www.ceskyali.cz/clanky-aliexpress/vse-o-akci-29-3-2016-na-aliexpress/

  Standartně se na Ali otevře spor a po potvrzení sporu se peníze vracejí zpět na kartový účet. Pokud jste si domluvil s prodejcem “mimo Ali”, tedy vrácení platby proběhne přes paypal, tak “číslem účtu paypal” je Váš zaregistrovaný e-mail na paypalu. Tzn. když prodejci napíšete svůj registrovaný e-mail paypalu, tak on pošle platbu na daný e-mail a paypal Vám ihned částku připíše na účet.

  #2266
  Petr
  Member

  :kiss: asi takto hodnotím tvoji odpověď 😀 Moc díky

  #2523
  Renča Š.
  Member

  Zdravím všechny. Zajímala by mě jedna věc. Nakupuji na ali přes mobilní aplikaci a je tam taková věc, že každý den sbíráte mince a pak si za ně můžete něco koupit. Nabídka se denně aktualizuje a v tom je problém. Mám už dost těch mincí, ale když v nabídce zboží kliknete na cokoliv, tak se ukáže, že už nic není, je tam 0 left. Vůbec nemám tušení, kolik kusů tam asi mají, v kolik hodin se to spustí, prostě, ať tam jsem v jakoukoli hodinu, ale v noci ne, tak je všechno vyprodáno za ty mince. Ještě se tam dají koupit kupóny na slevu, ale to jsem zatím nevyužila. Mrzí mě, že to nemůžu využít, protože to tam zmizí rychlostí světla.

  #2524
  Iveta
  Keymaster

  Věci z nabídky bývají asi hodně rychle vyprodané, stejně jako kupony na slevu. Zboží jsem zatím za mince nekupovala (nestíhám tolik našetřit), nakupuji slevové kupony v hodnotě 1 nebo 3 US, s vyšší hodnotou ani snad nelze sebrat, ihned po objevení se nabídky a kliknutí na ni to hlásí, že je vyprodáno. Vzhledem k tomu, že na Ali nakupuje denně několik milionů lidí, tak se asi není čemu divit 😀 I jednodolarové kupony, kterých je 300 ks jsou vyprodané během 3-5 vteřin.
  U kuponů se zobrazuje čas, kdy budou znovu vystaveny, respektive odpočet času do vystavení. U zboží toto není, ale zkuste to ráno v 9h ráno, kdy na Ali “začíná den”. Ale opravdu to chce být asi hodně rychlá a zakoupit v první vteřině.

  #2525
  Renča Š.
  Member

  Dík za radu, někdy to zkusím 😉

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
AliExpress v čestině a česky | Nákupy z Číny
Logo
Register New Account
Reset Password