Přidej recenzi

balík nedošel

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7810

  Luci
  Účastník

  Dobrý den, už nějakou dobu čekám na balíček RE491676810SE , ale co mě velice překvapilo, když jsem zjistila při hledání na netu, že už jsem balík vlastně převzala. Byla jsem tedy na poště a měli tam i můj podpis, že jsem balík převzala. Ale já ho opravdu nepřevzala. V té době mi přicházeli i jiné balíčky, ale na tenhle stále čekám. Stalo se to už někomu? Si připadám jako blb.., protože mají potvrzení o převzetí a já balík nemám. Bydlím sama a nikdo jiný ho převzat nemohl. Napadlo mě, že mi pošťačka dala jiný balík a podepsala jsem tenhle. Taky čekám i na jiné balíčky jako např. na tenhle RM815309886CN a ten už před měsícem byl v ČR. Ale kdo ví jestli se ho dočkám.

  #7814

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  no těžko říci, co se stalo… jedná se jen o spekulaci, ale třeba Vám pošťačka přinesla více balíčků, podepsala jste je a ona Vám zapomněla nějaký předat? Bohužel s tímto ve sporech neuspějete, balíček byl převzat, navíc jste jej i sama poště podepsala.
  Druhý balíček bych zkusila poptat na poště, sice Vám asi řeknou ty samé informace, které vidíte na netu, ale pokud neporadí koho dále kontaktovat z České pošty, tak otevřít spor. Už jsem takový spor otevírala a uspěla jsem, zásilka se ztratila někde v Praze a pokud se nehýbe, tak by to měli uznat.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.