Přidej recenzi

Celnice

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíci.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1330

  Hezký den, chtěla bych se zeptat, jak to funguje u nás na celnici. Celníci kontrolují úplně všechny balíčky, které dorazí ? Nebo jen náhodné ? Také bych se chtěla zeptat jak to funguje např. u zabaveného nebo zadrženého zboží. V televizi hlásili, že snad mají zadrženo zboží za 13milionů ! Mám tedy strach, že všechny moje objednávky, na které čekám+-2týdny mi nikdy nedorazí. Děkuju za odpověď. Pěkný den. MŠ.

  #1331

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  celníci by měli kontrolovat všechny balíčky, ale jestli je opravdu všechny kontrolují, těžko říci. To je jak zeptat se, jak to funguje ve zdravotnictví, u policie…. atd. V televizi šíří nesmyslné zprávy, protože jestli jste pozorně poslouchala, tak mluvili o 500ti kusech zadržených zásilek v letošním roce v hodnotě 13 milionů. Z toho lze spočítat, že každý zadržený balíček byl v prům. hodnotě 26 tis.. Zdá se Vám to reálné? A nezdá se Vám za letošní rok zadržených jen 500 balíčků málo? Přes českou poštu projde desetitisíce zahraničních zásilek měsíčně a oni zadrželi pouhých 500 ks?
  Pokud neobjednáváte fake (Adidas, Nike, Luise Vuitton, Scholl Velvet apod.), tak se nemusíte obávat zadržení zásilek. 🙂
  Hezký den!

  #1332

  Mockrát děkuji za odpověď. A nevíte prosím Vás, kdyby mi náhodou některý z balíčků zadrželi, zda by mi napsali dopis?

  #1333

  Iveta
  Správce

  Ano, přišel by Vám dopis od České pošty 🙂

  #1343

  jarka
  Člen

  potřebovala bych se spojit s Ivule8 ohledně svatebních šatů, ale nevím jak. Dala jsem DHL a najednou se ozvali a chtějí doplatek a i když jsem to platila

  #1378

  Klára
  Člen

  Zdravím, potřebovala bych poradit jak postupovat, dnes mi přišel dopis od Celnice, kde mám vše doložit, pravou cenu atd..a hlavně vyplněnou plnou moc ať mě zastupuje ČP. Prodejce mi hlavně napsal na balík 15dolarů a já platila 39dolarů.
  Předem děkuji za odpověď a pomoc.

  #1379

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  nerozumím tomu, s čím chcete poradit? V dopise je napsáno, co máte doložit a poslat.

  #1380

  Klára
  Člen

  ANo mám pokyny, jenže mam strach (objednala jsem fake) a oni žádají o printscreen zásilky.v Proto se ptám

  #1381

  Iveta
  Správce

  Nepoložila jste otázku, na kterou bych měla odpovědět. Dostala jste dopis a máte doložit doklady. Tak je doložíte a celnice rozhodne co se zbožím. Když to uzná jako fake, tak to zničí a pošle Vám vyrozumění, které přidáte jako přílohu ke sporu a vrácení peněz. Pokud to celnice propustí, přijde Vám zboží domů na dobírku (vyměřené DHP + poplatek celnici 192 Kč).

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.