Přidej recenzi

Česká pošta – problém-

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 4 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8304

  Dušan Barbořík
  Účastník

  Dobrý den
  Objednali jsme zboží na Aliexpress,obchodník poslal do ČR,ale ouha Česká pošta (dále jen ČP) nedodala.Ofiko je stále v ČR u ČP.Po otevření sporu a jeho proběhnutí se do toho vložil Aliexpress který nám včera(tj.1.2.2018) dal lhůtu 3dny na dodání důkazů že balík skončil u ČP,jinak uvolní naše peníze obchodníkovi !!!ČP s námi nechce nic řešit,prý si má zažádat odesilatel-obchodník(to jsme mu psali už pětkrát a nic).Můžete nám prosím pomoci?
  Děkuji
  S pozdravem
  Dušan

  #8305

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  jaké je číslo zásilky?

  #8306

  Dušan Barbořík
  Účastník

  Na Ali – Order ID: 87879021182781

  ČP – tracking no: RR950345499VV

  Čínská pošta – tracking no.: LF163741647CN

  #8326

  Iveta
  Klíčník

  Ano pošta nechce řešit nedodání zásilky s příjemcem, reklamaci by měl podávat odesílatel. Dle trackingu je vidět, že zásilka je od 14/12 nezvěstná, ztracená a tak bych to i napsala do sporu. Zásilka Vám nebyla dodána, při návštěvě pobočky České pošty jste se dozvěděl, že zásilka je ztracená. Víc bych to nepopisovala. Přiložte přílohy u tohoto příspěvku a myslím, že by měli uznat.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #8363

  Dušan Barbořík
  Účastník

  Dobrý den
  Předevčírem jsme odeslali vaše přílohy(v podstatě stejné už jsme poslali 3x).Včera nám přišlo vyrozumění od Aliexpressu (viz.příloha), bohužel nám nevyhověli,takže nemáme zboží ani peníze.Naštěstí šlo“jen“o 8USD.Chtěl jsem na jaře pořídit nějaké strojní vybavení za řádově vyšší částky,tak nevím.Existuje možnost se proti tomu nějak pojistit?
  Děkuji
  S pozdravem
  Barbořík Dušan

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #8369

  Iveta
  Klíčník

  Hm to je divné, že toto jako důkaz neuznali, vždy mi spor na těchto důkazech uznali. Asi záleží také na tom, jaký pracovník o tom právě rozhoduje, jinak nevím. O pojištění proti ztrátě nemám informace.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.