Přidej recenzi

Česká Pošta – SPU (?)

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Adéla Baletková a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2793

  Zdravím, 🙂

  na Aliexpressu nakupuji cca od května, kdy jsem si poprvé objednala telefon s DHL dopravcem a byla jsem nejvíce spokojená! .. Pak jsem objednávala balíčky s dopravou u naší České Pošty. Zpočátku chodily co týden, max 14 dní. Poslední dva měsíce, se mi stalo, že jsem čekala na balíčky, kterým pomalu ale jistě vyprchávala ochranná lhůta. Pak najednou bylo pondělí (bum) a 5 balíčků ve schránce, z doby objednání před měsícem a před týdnem. To bych ještě skousla, hlavně, že dorazily. Těžko říct, jestli to bylo dopravcem mimo ČR nebo Českou poštou, každopádně šťourat se v tom už nebudu.

  Co bych se s Vámi chtěla poradit je to, nestalo se Vám někdy, že se Vám balík (u mě tedy rovnou dva), zasekly ve Vašem městě na SPU ? .. Totiž, mé dorazily do ČR 29. 9., pošta si je převzala, přidělila jim čísla a 30.9 dorazila do mého města, kde od té doby trčí na SPU, dle informací z internetu, jsem pochopila, že to je sběrný přepravní uzel, že to teprve třídí do následujících poboček pošt. Bydlím v Olomouci, což není zase až taková gigantická metropole.

  Nešťourala bych se v tom, kdyby i jiných doporučených zásilek to bylo stejně, ale u většiny zásilek, které vstoupily a vystoupily z SPU, byly ještě ten den doručovány. Taky jsem si pomalu začala myslet, že už začíná vánoční šílenství, že balíky leží na nějaké velké hromadě úplně naspod. Ale proboha, to je snad trochu brzy, ne ?

  Mám sto chutí tam zavolat a poptat se, ale nechci zbytečně vyšilovat a prudit, když balíky mohou dorazit příští týden, přece jen se mi to zdá trochu už dlouho, ještě když mají pro mne velkou citovou hodnotu a potřebovala bych je mít doma nejlépe hned. 😆

  Děkuji za Vaše cenné rady, doufám, že se tu najde někdo, kdo mě usadí, ať tolik nešílím, :whistle:

  ____________________________________________________________________________________________
  Edit:
  Nicméně mi to nedalo a na zákaznickou linku ČP jsem se dovolala, načež mi paní moc nepomohla, protože mi řekla, že by to mělo být dodáno do 2-5 pracovních dnů, a pokud zásilky nepřijdou do zítřka tak je mám prodejci reklamovat. A tak to jsem úplně v pasti, protože tohle nevím jak bych řešila tedy.

  .. a navíc, proč bych ji měla reklamovat prodejci, když za to může Česká pošta ? :blink:

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.