Přidej recenzi

CHCI JSI OBJEDNAT ŠATY.

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 29 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1083

  Dana
  Uživatel

  zdravi všechni prosim vas kdo mam skušenosti z Aliexpress. potřbuju poradit chci jsiobjedna šaty a mam strach že mi je nepošlou nebo že budou vypadat jinak než na obrazku.a potřebuju vědet když jsi je objednam a zaplatim jsi aby přišli za 3-8 dni jestli fakt funguje dodani zboži??a jestly objednam od vic prodejcu platim každy mu poplatky za zboži ??? aby mi to poslaly rychle.??

  #1084

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  obavy, že Vám šaty nepošlou, mít nemusíte, peníze se Vám pak vrátí zpět na kartu. Pokud se nebudou shodovat s vyobrazením, můžete otevřít spor a žádat náhradu (více zde: https://www.alirecenze.cz/index.php/reklamace-a-uzavreni-sporu-s-vracenim-casti-penez-na-aliexpress-com-2.html).
  Když si zaplatíte expres dodání (TNT, DHL, Fedex….), tak opravdu obvykle přijdou do týdne. Pravděpodobně však budou i procleny a můžete z nich navíc doplatit DPH a případně CLO (jako dobírku kurýrovi).
  Pokud si objednáváte od více prodejců a od každého chcete expres dodání, tak samozřejmě musíte každému prodejci příplatek zaplatit.

  #1085

  Dana
  Uživatel

  děkuji vam.

  #1096

  Dana
  Uživatel

  prosim vas chci se poradit ja nemam učet tak penize pošlu western union a vubec nevim jak to fuguje??? 🙁

  #1097

  Iveta
  Klíčník

  S western union bohužel neporadím, ale je i jiná možnost – pořiďte si platební kartu i bez bankovního účtu. Koupíte si kartu, kterou si budete dobíjet na terminálech (na poštách, v trafikách apod.). Kolik si na ni vložíte, tolik tam budete mít peněz. Vlastní zkušenost sice nemám, ale vím, že si ji lidi pořizují, aby neměli plat. kartu spojenou se svým účtem – tím se omezí i její zneužití a používají ji právě jen pro platby na internetu.

  Více info zde:
  https://www.paysafecard.com/cs-cz/lp-produkty/online-zpusob-platby/?gclid=CJnBgbXmk8YCFcsJwwodWUsAkw
  nebo zde:
  http://shop.blesk.cz/blesk-penezenka-predplacena-platebni-karta/

  #1098

  Dana
  Uživatel

  nezlob te se že otravuj ale nerozumi a potřebuju to vysvetlit.takže chci se zptat některy dodavatel posila dobravu zdrama do – 3-8 dny mužu tomu věřit nebo jsi mam zplatit dopravu aby přišli šaty na čas???

  #1099

  Dana
  Uživatel

  kde pořidim tu kartu??? a když bude karta na jiny jenou a objednavka na jiny jmeno?

  #1100

  Iveta
  Klíčník

  Většina odesílá zdarma do 3-8 dnů, ale doručení trvá 10-60 dnů, to oni bohužel neovlivní. Poslední dobou mi chodí balíčky tak po 14-30 dnech od objednání.

  #1101

  Iveta
  Klíčník

  Na ty karty koukněte na ty odkazy, kde se dají pořídit. Blesk karta asi v trafikách a na poštách a u Paysafecard je na tom odkaze na stránce vyhledávač Vašich nejbližších prodejních míst, stačí jen zadat Vaše PSČ. Mne to našlo sázkové kanceláře Tipsportu, nějaké potravinové obchody a benzínku Shell

  #1102

  Dana
  Uživatel

  TAKŽE JE ZBITEČNI ABYCH ABY JSI ZAPLATILA DOBRAVU DO 3- AŽ 8 MISLELA JSEM ŽE ŠATY DORAENI DRIV KDYŽ JSI ZAPLATIM DOBRAVU??

  #1103

  Iveta
  Klíčník

  Když si zaplatíte dopravu přes express společnosti (DHL, TNT, Fedex aj.) tak Vám přijdou během 5-10 dnů, ale počítejte také s tím, že kromě příplatku za dopravu budete také platit DPH a možná i clo. Express společnosti to prohlíží více než pošta.

  #1104

  Dana
  Uživatel

  KOLIK TO STOJI DPH????

  #1105

  Iveta
  Klíčník

  To vypočítávají naši celníci, takže 21% z ceny, stejně jako u ostatního zboží u nás.

  #1126

  Dana
  Uživatel

  dobry den prosim vas potřebuju poradit už jsem si pořidila kartu paysafecard classic a potřebuju poradit jak zaplatit věci Aliexpress ??? nevim jak se to děla tam neukazuje to paysafecard classic.

  #1127

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  na kartě by mělo být logo, přes jakou společnost probíhá platba – VISA, Maestro nebo MasterCard.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 29 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.