Přidej recenzi

China Post

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1717

  Richard
  Uživatel

  Dobrý den,
  kdo má jaké zkušenosti z China post Air registered. Má u nich balíček od Aliexpresu? Ale stránky pro sledování jsou v čínštině a na 17tracknet se mi zobrazilo, že balíček je na cestě. Cílová země neznámá, takže nevím,kde se momentálně nachází. A druhý dotazu se týká prodloužení doby doručení balíčku, kdyý už byl vyexpedován.
  Zatím s pozdravem

  #1718

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  zásilka poslaná jako China post Air registered je naše klasická doporučená zásilka, kterou budete podepisovat doručovatelce, takže to není nic zvláštního či neobvyklého. Doporučeně posílají prodejci obvykle zboží přes 10 US, ale není to pravidlo, jen obvyklost. Můžete mi prosím napsat číslo zásilky?
  Prodloužení doby pro doručení si můžete provést kliknutím na modrý odkaz pod odpočtem času – vyskočí okno, kde zadáte počet dnů, o které chcete lhůtu prodloužit (obvykle 30 dnů) a do 2 dnů by měl prodejce schválit. Pokud je lhůta pro doručení kratší než 2 dny, tak již nelze prodloužit, ale Aliexpress Vám rovnou nabídne otevření sporu.

  #1719

  Richard
  Uživatel

  Číslo zásilky pro China post je RF139369029CN. Druhý balíček od jiného prodejce bude odeslán přes mytrack.com a jeho číslo je 70183102555. první balíček se podle sledování na stránkách ještě v Číně a pro druhý balíček nelze zatím nic najít. To asi bude trvat delší dobu, než se tam objeví že?

  #1720

  Iveta
  Klíčník

  Zásilka RF139369029CN se Vám nikde nezobrazuje, protože její číslo bylo vygenerováno před 13ti hodinami. Vedle u trackovacího čísla máte napsané, že každé sledovací číslo lze vyhledat až po 5-10ti dnech. Zkuste jej tedy znovu vyhledat na 17track.net po cca 10-12 dnech, kde by se Vám mělo začít zobrazovat, že data o zásilce byla přijata, případně překládky po Číně. Až se ve sledování objeví informace, že zásilka byla podána (tzn. skutečně fyzicky), tak půjde sledovat i na českých stránkách http://www.postaonline.cz
  Druhý balíček jsem na stránkách mytrack.com nenašla kde vůbec trackovat. Každopádně počkejte také více než 10 dní a poté se prodejce dotažte, kde zásilku máte sledovat.

  #1743

  Richard
  Uživatel

  Dobrý den, druhý balíček 70183102555 stále nemohu nikde najít. Prý jde o obyčejný balíček a takový česká pošta neeviduje? Jak dlouho mám ještě čekat? Děkuji s pozdravem

  #1744

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  počkejte 10-14 dnů od odeslání a pokud se nebude zobrazovat na odkaze, který Vám uvedl prodejce, tak jej kontaktujte zprávou, že nelze sledovat a ať pošle buď správné číslo nebo odkaz, kde sledovat půjde.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.