Přidej recenzi

Dobirka Aliexpress

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 12 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #254

  Jde prosim zaslat zbozi na dobirku pres aliexpress, nebo je nutne vse platit predem ?

  #262

  Iveta
  Správce

  Ne, není možné zaslat na dobírku. Možná je pouze platba předem a to platební kartou, PayPal nepodporují.
  Nemusíte se však bát nakupovat, protože peníze neposíláte přímo prodejci, ale Aliexpressu. Když zboží v pořádku dorazí k Vám, Vy obdržení potvrdíte a teprve poté jsou odeslány peníze prodejci. Pokud by Vám zboží v určité době nepřišlo, otevřete spor, vyplníte jednoduchý zaškrtávací formulář a do 14 dnů máte peníze zpátky na účtu (obvykle to trvá 2-5 dnů). Pokud by zboží přišlo, ale by nějaká vada – špatně ušito, špatná velikost, rozbité, nefunkční, jiná barva apod. – tak také otevřete spor a místo plné náhrady zaškrtnete částečnou náhradu. Částku si určíte sama. Prodejce buď částku schválí (většinou ano) nebo ji trochu poníží. Když pak s tím Vy i prodejce souhlasíte, kliknete na potvrzení a peníze se Vám během 14 dnů odešlou zpátky na účet.
  Ještě upozorním, že není finančně výhodné zboží zasílat zpět, poštovné za balíček do Číny začíná na 400 Kč, proto je lepší vždy dohodnout částečnou náhradu.

  #375

  Dobrý večer, kdy je nutné otevřít spor, když nemám zboží? V době kolika dnů do konce? V tomto nemám jasno. A také jaké tlačítko značí ten spor? Děkuji moc. 🙂

  #377

  Iveta
  Správce

  Dobrý večer,

  na část otázek jsem Vám odpověděla zde:

  Tlačítko na otevření sporu je Open dispute a pomohou Vám s tím i videa od Lucinky:

  I.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.