Přidej recenzi

Dobrá autolakovna Praha – zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2456

  Daniel
  Uživatel

  Zdravím! Potřeboval bych poradit nějakou dobrou autolakovnu v Praze, nejlépe v okolí Dejvic. Jezdím každé ráno do práce kolem jedné [url=http://www.united-c.cz/]autolakovny[/url], o které bohužel nikdo z mých známých a přátel nic neví. Mám to k nim sice nejblíž, ale nerad bych riskoval, že jim to bude trvat dva týdny a ještě něco zvořou… Najde se tu někdo s osobní zkušeností s touhle lakovnou? Potřebuju nechat vyklepat pár malejch promáčklin a přelakovat skřábanec, možná, když už, tak i vyčistit interiér… Hledám teda nějakej kosmetickej autoservis / lakovnu v Praze. bez auta se neobejdu, tak aby to netrvalo moc dlouho, klidně si za rychlost i trochu připlatím. Kdyby někdo věděl o takové lakovně, kde to udělaj rychle a kvalitně, tak budu moc rád za info… Bohužel se tu moc o autoservisech a lakovnách nemluví, tak mi nezbylo nic jiného, než načít nové téma! Věřim ale, že se najde víc lidí, který by ocenili menší přehled o prověřenejch autoservisech… Snad teda není můj dotaz úplně mimo mísu.

  #2457

  Iveta
  Klíčník

  Bohužel Váš příspěvek je absolutně mimo mísu. Takovéto diskuze prosím zakládejte na tématicky podobných serverech, kterých určitě najdete na internetu hromadu, děkuji.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.