Dobrý den! Prosím o radu, jak reagovat…. Celní úřad mi uložil zásilku v…

Aliexpress Diskuze Česky: Zkušenosti, Recenze & Nákupy z Číny Forums Různe Dobrý den! Prosím o radu, jak reagovat…. Celní úřad mi uložil zásilku v…

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #66472
    Anonymous
    Inactive

    Dobrý den!
    Prosím o radu, jak reagovat….
    Celní úřad mi uložil zásilku v celním skladu, jedná se o 3 ks toaletní vody ze skrytého odkazu. Chtějí doložit výpis z účtu o koupi, což není problém, protože jsem zaplatila nejdříve 2 ks a potom 1 ks, takže bych byla schopná doložit platbu za 1 nebo 2 ks, takže nižší. A pak chtějí skan objednávky, ale tam už je vidět, že jsem objednala pouze 1 ks, nebo v druhé objednávce 2 ks. Prodejce mi poslal dohromady obě objednávky v jedné zásilce. Uznají mi nižší hodnotu? Prosím o radu a vaše zkušenosti, příp. zaslání do SZ. Všem ochotným moc děkuji!

    #66473
    Pavel Pípa
    Guest

    A proč chcete páchat daňový podvod?

    #66474
    Michaela Ambrozová
    Guest

    Je jedno kolik kusu, za parfemy se plati vzdy.. pokud si dobre pamatuji

    #66475
    Helena Vyhlídková
    Guest

    Na parfemy se osvobození nevztahuje. Je jedno, kolik stojí.

    #66476
    Michaela Ambrozová
    Guest

    A chteji vypis z uctu, ktery se shoduje s objednavkou.. to byste musela zfalsovat jedno nebo druhe..nejspis tedy vytisknout, opravit a znovu nascenovat, aby to neslo poznat.. ale pozor, celnici smeji pri pochybach pry nahlizet i na ucty..

    #66477
    Renata Jančová
    Guest

    To je vážně fuk. I kdyby to bylo po jednom kuse a stálo pod 22€, tak budete platit, protože parfemy jsou v jiné kategorii

    #66478
    Maya Dorinová
    Guest

    V zasilce na celnici jsou 3 ks, musite tedy dolozit objednavku i platbu na 3 ks.

    #66479
    Iva Bálintová
    Guest

    Ještě mám dotaz, jak mám doložit objednávku na parfémy, když byly ze skrytého odkazu, tudíž na objednávce mám něco úplně jiného. Setkal se tu někdo s doměřením dph a cla u objednávky se skrytého odkazu?

    #66480
    Jaroslav Horák
    Guest

    Kde se hleda takovej odkaz

    #66481
    Honza Tesárek
    Guest

    Doložte to po pravdě. Oni nejsou blbí a vědí, že tam jsou tři. V lepším případě byste budete za blbce, v horším za zločince.

    #66482
    Monika Havlová
    Guest

    Doložte všechno vyhnete se problémům

    #66483
    Monika Havlová
    Guest

    Já teď taky řeším clo za kameru za 44 dolaru, dokládám platbu 56 dolarů protože jsem platila víc věcí najednou každopádně oni si to přeberou ,stačilo dodat že to je souhrnna platba

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Logo
Register New Account
Reset Password