Přidej recenzi

Dodatečná platba lodní dopravy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1193

  J.G.
  Člen

  Zdravíčko, chci se zeptat, zdali máte někdo zkušenosti s dodatečnou platbou dopravy?
  Objednal jsem zboží za pár Dolarů, samozřejmě Free Shipping. Jenže prodejce žádná buď doplnění objednávky do $6, nebo doplacení 2 dolarů za dopravu. Chci si doplatit ty 2 dolary za dopravu, jenže nevím, jak to dodatečně provést? Netuším, kde se dá zadat tahle dodatečná platba. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
  Prodejce sice poslal jakože odkaz, kde to mám vyřešit, jenže to je jen odkaz na jeho obchod s veškerým zbožím.

  #1194

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  někteří prodejci mají udanou minimální hodnotu objednávky, většinou 10US, často to mají uvedeno v názvu svého obchodu. Pokud se udělá objednávka v nižší hodnotě (např. 9,50 US), tak to někteří nechají být a odešlou zásilku, někteří trvají na minimální objednávce a pak kontaktují kupujícího s doplatkem.
  Prodejce Vám zaslal odkaz na obchod, kde bude mít jako zboží vystavenu Dopravu v hodnotě 2US, zkuste u prodejce hledat v kategorii Others, nejčastěji poslední kategorie v levém menu. Může to mít i jako samostatnou kategorii a v té jen jedno zboží, právě tu dopravu, třeba jako tento prodejce: http://www.aliexpress.com/store/group/Additional-Fee/327109_254069658.html
  Pokud by jste nemohl najít, pošlete mi odkaz na toho prodejce, zkusím mu prohledat obchod. Díky a napište prosím, jestli se zadařilo 🙂

  #1196

  J.G.
  Člen

  Děkuji za radu.
  O minimální částce vím, bohužel obchod ji neměl viditelně uvedenou. Za dva roky, co na Aliexpress objednávám se mi ještě nepodařilo narazit na dodatečnou platbu za dopravu.
  Po Vaší radě jsem na odkaze od prodejce nalezl i položku k zaplacení dopravy. Vše jsem již provedl, tak teď budu čekat na zboží. B)
  Poté dám vědět, jak vše dopadlo?
  Mnohokrát děkuji za radu. Zase jsem o něco chytřejší díky Vám. 🙂

  #1198

  Iveta
  Správce

  Nemáte zač 🙂 Víc hlav víc ví, tak proč si neporadit navzájem, ne? 🙂
  Budu ráda, když se pak ozvete a třeba i zrecenzujete došlé zboží na těchto stránkách, díky! 🙂

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.