Přidej recenzi

domluva s prodejcem

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíců.

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (z 14 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1402

  Martina
  Účastník

  Prosím o radu, objednala jsem synovi hodinky, které se po zatřepání rukou rozepínají, tzn mu stále padaly a tak je nenosí. Psala jsem o tom dodavateli, který chtěl poslat foto, že najdeme řešení. Poslala jsem mu video, ze kterého to je patrné a nyní je jeho odpověď : Ok, so the Clasp can solve it by the shop ? it will pay more money ? Anglicky neumím a podle překladače nechápu, co tím chtěl říct…. 🙁 Spor jsem nevyvolávala, zatím jen komunikuju s ním…. Díky

  #1403

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  řekla bych, že prodejce tím myslí, že byste si to mohla někde nechat vyměnit a ptá se, jestli to budete muset platit. Jako jestli by Vám to v hodinářství nevyměnili zadarmo.

  #1408

  Martina
  Účastník

  psala jsem mu, že je u nás oprava drahá a on mi odpověděl toto:
  or we keep this price as our store coupon ,
  or you have other suggestion ?
  Mám mu napsat, že bych chtěla poslat nové zapínání, nebo hodinky, případně vrátit peníze, ale nevracet tyto kvůli drahému poštovnému? Nebo mám vyvolat spor?

  #1409

  Iveta
  Klíčník

  Ano určitě se s ním takto zkuste domluvit. Konečné řešení stejně budete muset přes spor, protože jinak se Vám peníze nevrátí. Když bude slibovat, že pošle nové zapínání, tak to může tvrdit a nemusí ho poslat a bude čekat, že si necháte projít dobu (případně Vám ji neprodlouží). Asi bych tedy chtěla vráti peníze.

  #1410

  Martina
  Účastník

  jak je dlouhá ta doba, případně kde to najdu kolik zbývá? A co mi to psal? A pokud chci vrátit peníze, nemusím vracet zboží? Díky

  #1411

  Martina
  Účastník

  aha, tak spor už otevřít nejde, to jsem už v úterý projela 🙁

  #1412

  Iveta
  Klíčník

  Kolik zbývá doby najdete v záhlaví objednávky, jak se tam odpočítává čas (pokud jste již nepotvrdila přijetí). Pokud jste již potvrdila, je možné spor otevřít do 15ti dnů od potvrzení.
  Když budete chtít vrátit peníze, musíte jedině přes spor a zboží vracet – ve formuláři zaškrtnete NE.

  Psal Vám, že nabízí slevový kupon do jeho obchodu, že když příště nakoupíte, tak budete mít slevu. Nebo máte navrhnout svůj návrh. Já kupuji vždy jinde, takže slevové kupony odmítám, ale záleží na Vás.

  #1413

  Iveta
  Klíčník

  Aha, tak spor už nejde. Tak jedině, že by Vám poslal peníze přes Paypal (nemusí, protože peníze už dostal a ví, že otevřít spor nemůžete). Nebo vzít ten slevový kupon 🙁

  #1414

  Iveta
  Klíčník

  je vidět, že je to férový prodejce, když s Vámi ještě komunikuje… Většina prodejců přestane na zprávy reagovat, jakmile potvrdíte příjem.

  #1416

  Martina
  Účastník

  Tak uvidíme, poslala jsem mu ten můj požadavek. Dík za pomoc!

  #1427

  Martina
  Účastník

  tak ještě jednou poprosím o překlad. To je jeho reakce na to, že chci nové zapínání nebo nové hodinky případně vrátit peníze
  make the coupon , you can choose one goods in our store
  then I cut the price for you
  and you can get ta new goods ,
  that’t will be goods ,
  isn’t it ?
  dear

  ale snad bude fakt férový, když to se mnou už 14 dní řeší 😉

  #1428

  Iveta
  Klíčník

  Když nemůže vrátit peníze přes spor, tak se to snaží nahradit kuponem. Máte si u něj vybrat zboží (třeba nové stejné hodinky) a on Vám sníží cenu, takže budete mít nové zboží místo aby jen vrátil peníze kvůli zapínání.

  #1429

  Martina
  Účastník

  no to právě nechápu, já mu psala, že má poslat nové hodinky….tak on je asi nechce poslat úplně bez platby 🙁 Díky.

  #1430

  Iveta
  Klíčník

  no to nechce, když jsou vlastně funční, sice funkční do kapsy místo na zápěstí, ale funkční. A vzhledem k tomu, že si myslí, že by Vám to zapínání v ČR někdo zdarma vyměnil, tak tam to ani nemá žádnou hodnotu. Proto nabízí slevu, ač by už ani nemusel.

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (z 14 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.