Přidej recenzi

Dorazila jen část objednávky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7816

  David
  Účastník

  Dobrý den, objednal jsem 3 kusy elektroniky v celkové ceně 47,97 dolarů. V tom samém obchodě jsem již dříve kupoval 2 kusy té stejné elektroniky a vše dorazilo vpořádku. Nyní mi ale přišel balíček, ve kterém byl místo 3 kusů pouze 1 kus. Na krabici bylo napsáno název produktu*3 což asi znamená 3 kusy, ale v kolonce cena je uvedeno jen 18 dolarů, což je +- třetina celkové ceny. Je tedy možné že by mi obchod poslal mou objednávku ve více balících, kde by prozatím přišel pouze jeden a zbylé 2 kusy by byly stále na cestě? Napadlo mě taky, že by ten druhý balík ve kterém by byly zbylé 2 kusy byl vybrán na celní prohlídku, ale to je jen spekulace. Nicméně jsem vznesl protest, ve kterém jsem žádal o vrácení 2/3 ceny s tím že kus který už přišel bych si nechal, Aliexpress mi dal za pravdu, ale dal ještě prodejci 3 dny na vyjádření, ten se mnou ale téměř nekomunikuje, odepsal mi jen jedno naprosto nesrozumitelnou větu. Myslíte že je tedy možné že by má objednávka byla vážně ve více balících?

  #7817

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  ano, je možné, že poslal ve 3 balících, ale to by Vám asi na Váš dotaz odpověděl. Možná bylo zboží skutečně špatně zabaleno a místo 3 kusů byl do obálky vložen pouze 1 kus. Pokud Aliexpress rozhodl, že Vám vrátí po 3 dnech 2/3 částky, považovala bych to za dořešené.

  #7818

  David
  Účastník

  Dnes se po dvou dnech prodejce ozval s tím, že mi pošle nové 2 kusy a já mám zrušit protest. Mně se to ale zdá docela riskantní, pokud stáhnu protest příjdu o jistotu vrácení peněz, jak by jste postupovala Vy?

  #7819

  Iveta
  Klíčník

  Někteří prodejci jsou féroví, někteří ne. Já jsme opatrná, takže bych mu napsala, že si nechám vrátit za ty 2 kusy peníze a objednám si u něj znovu.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.