Přidej recenzi

Dorazily jiné plavky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1359

  Dobrý den,

  Chtěla by jsem se zeptat objednala jsem jsi plavky dorazily jiné. Dala jsem spor a prodejce napsal že odesílají hodně zboží že jsem měla napsat ještě zprávu jaké přesně chci. Přece když jsem zaškrtla určitý produkt tak ještě nemusím psát jaké chci ne? A chce vrátit zboží. Jak postupovat dál napsat že zboží nevrátím a dožadovat vrácení peněz?

  #1362

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  pokud tam byl výběr na zaškrtnutí plavek, které přesně chcete, tak to byla chyba prodejce. Ve sporu trvejte na tom, že plavky vrátit nechcete z ekonomických důvodů (drahé poštovné) a požadujte 100% z ceny. Napoprvé určitě ve sporu odmítne, ale když dáte eskalovat na Ali, tak pravděpodobně peníze vrátí aniž by čekal na rozhodnutí Aliexpressu. Pokud by přece jen musel rozhodovat Aliexpress, tak Vám přizná náhradu v částečné až plné výši (50-100%).
  Dejte pak, prosím, vědět jak to dopadlo, díky!

  #1365

  Tak jsem eskalovala a zpátky teda jen 40 % ale lepší než nic. Akorát nevím co teď není tam žadné tlačítko potvrdit nebo tak . A běží mě doba 2 dny do konce? Děkuji

  #1367

  Iveta
  Správce

  Tak to přiznaly docela málo na to, že tam byly uvedené plavky na zaškrtnutí volby a ty poslány nebyly 🙁
  Rozhodnutí od Aliexpressu jsou konečná, takže žádná doba by tam už neměla běžet, jedině doba na doručení objednávky. U toho sporu, pod běžícím časem je napsané co?

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.