Přidej recenzi

dotaz

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1679

  Lucie
  Uživatel

  Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Na ali jsem zakoupila hodinky 3ks (3×12.50 dolarů). Každé jsem zaplatila zvlášť, mám to i zvlášť postrhávané na výpisu. Ale Číňan mi je poslal v jednom baličku. Dnes jsem zjistila díky sledování české pošty, že… ,, komunikace s adresátem o uložení zásilky v dočasném skladu-nutné doložení hodnoty zboží.,,… No takže mi je jasné, že jsou na celnici a já teď moc nevím co dělat. Hlavně myslíte že mi pomůže že jsem je číňanovi platila každé zvlášť??? On je měl hlavně poslat ve 3 balíčkách:(….díky za jakékoli info

  #1681

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  budete muset doložit 3 samostatné objednávky a 3 samostatné platby. Pravděpodobně tedy budete muset platit DPH. Otevřte pak spor a žádejte část peněz zaplacených poště jako náhradu zpět od prodejce, protože ty objednávky sloučil do jednoho balíčku. Nezaručuji, že pochodíte, ale určitě bych to zkusila.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.