Přidej recenzi

Dotaz spor

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Ne Uvedený a poslední změna proběhla před 4 roky.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2441

  Petr
  Člen

  Dobrý den,
  potřeboval bych poradit. JIž mám asi 60 nákup na aliexpressu, ale první spor. Který jsem otevřel, prodejce odpověděl. Já s tím nesouhlasil. Poté jsem si psali ve zpravach. Nyní jsme se dohodli na nějaké částce, udělal jsem „modify“ vše znovu vyplnil, dal částku na které jsem se domluvil, napsal text a chtěl odeslat, ale stále mi to píše, že to chce náhrát video před odesláním, jinak to neodešle. Ok, dal jsem tam video 1Mb, kde je vidět daná věc, kterou jsem si zakoupit. Ale zasekne se to vždy na 12% a nejede to dal. Když nedám video neodešle to a a s videm se to také neodešle, protože se načte jen 12% videa.
  Nemůžete někdo poradit, co s tím.

  Děkuji. Petr

  #2442

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  asi bych zkusila ty obvyklé věci – smazat cookies a restartovat PC.

  #2443

  Petr
  Člen

  tak to jsem všechno udělal i zkoušel v jiných prolížečích, spíš mě napadá, že po mě chtěl poslat video přes spor, který jsem mu zaslal. Nemůže prodejce nějak zadat do systému, že mohu poslat odpověď na spor s podmínkou, že tam musí být vložené video? a teď když jsme se dohodli, že to zapomněl „vypnout“, samozřejmě na mě zkouší pay pal platbu. Ale to vím moc dobře, že bych ty peníze již neviděl 🙂

  #2444

  Iveta
  Správce

  To bohužel nevím, jaké mají prodejci možnosti při úpravě sporu. Každopádně je divné, že je nutností vložit video, které pravděpodobně již vloženo bylo při založení sporu.
  Na paypal mu můžete přistoupit, ale pod podmínkou, že spor zrušíte až peníze pošle. Ale vzhledem k tomu, že se Vám pak z příchozí částky ze sporu ještě odečtou poplatky pro Paypal, tak to moc výhodné není.

  #2445

  Nevím proč je nutné vložit video. Ale s nahráním videa jsem měl taky kdysi problém. Není video příliš velké? Zkusil jste nahrávat v jinou dobu kvůli vytíženosti serveru? To mi kdysi pomohlo. Případně bych zkusil konverzi na jiný formát.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.