Přidej recenzi

Eskalovaný spor

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 11 příspěvků - 1 z 11 (z 11 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1845

  Nada
  Uživatel

  Dobrý den
  Potřebuji radu,objednala jsem si dvě pánské mikiny a přišly mi dámské šaty.Otevřela jsem spor a prodejce mi navrhl 2 dolary za každou mikinu.Nesouhlasila jsem protože mě to stálo 24 dolaru.Spor jsem eskalovala a tým Ali mi dnes poslal email,že prodejce doložil důkaz fakturou o zboží a já mám poslat důkaz do 3 kalendárních dnů o původu balíku u poštovního přepravce.Nevím co mám ted dělat.Poradte.Děkuji.

  #1849

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  tak to jsem se zatím s takovýmto případem nesetkala – aby záměnu zboží Ali takto řešilo :-/
  Nechápu, co mohl prodejce potvrdit – ukázat papír, že na objednávce jsou 2 mikiny? Tak to snad Ali tým vidí také v systému. Vaše důkazy o obdrženém zboží jsou pouze fotky – fotka šatů, fotka sáčku s adresou, fotka detailu adresního štítku. Případně šaty v sáčku na váze, s viditelnou naměřenou vahou. Takové fotky jste posílala?

  #1850

  Nada
  Uživatel

  Ano poslala jsem obal balíku,který souhlasí s podacím číslem,je tam vše i váha balíku.

  #1852

  Nada
  Uživatel

  Toto je ten balík.

  #1853

  Iveta
  Klíčník

  No není to moc k přečtení a zdá se mi, že foto je i zrcadlově otočené. Nafotila bych lépe, aby celý štítek byl čitelný i s váhou a pak fotku šatů v sáčku na váze. Tedy pokud bude souhlasit, protože oni někdy napíšou úplně jinou váhu než skutečnou a česká pošta balíčky ze zahraničí nepřevažuje 🙁

  #1854

  Nada
  Uživatel

  Pokusím se tedy o kvalitnější foto i s váhou.Snad to pomůže.Taky jsem se s tím nesetkala,vždy stačila fotka zboží a balík.

  #1858

  Nada
  Uživatel

  Dnes jsem poslala fotky váhy balíku,uplnou fotku.Napsala jsem jim,že český přepravce nedává žádné dokumenty o přepravě a balíky se neváží.Také jsem dodala,že balík byl neporušen.Zda-li to bude stačit uvidíme.

  #1861

  Iveta
  Klíčník

  Tak jsem také zvědava, jak posoudí :-/

  #1862

  Nada
  Uživatel

  To já taky,snad to dobře dopadne.

  #1954

  Nada
  Uživatel

  Zdravím,tak spor jsem vyhrála,nejdříve za jednu mikinu a po 5 dnech za druhou.Trvalo to cca 14 dnů.Mám radost a dík za radu.

  #1955

  Iveta
  Klíčník

  Jééé, tak to je super, to jsem moc ráda, díky za zprávu 🙂
  Přeji příjemné další nákupy bez problémů 🙂

Prohlížíte 11 příspěvků - 1 z 11 (z 11 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.