Přidej recenzi

Ihned uzavře objednávka

Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 5 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #8004

  Michal Sobotka
  Účastník

  Dobrý den,
  Chci si něco objednat z aliexpresu, poté co si vyberu zboží, velikost a barvu pro placení se mi roztočí kolečko jakože platím, pak ovšem náhle:
  Sorry.We currently cannot process your order.Your orders are closed or frozen.Please go to My order page to check the status.
  V My order je u objednávky status closed, v minulosti jsem už pár věci objednával, ale teď mi nejdu už vůbec nic, karta je v pohodě, nevíte někdo co s tím?
  Díky

  #8005

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  Aliexpress z bezpečnostních důvodů náhodně zablokovává uživatelské účty a je jedno, jestli nakupujete občas nebo třeba každý den. Jediná možnost, jak účet odblokovat je zaslání fotokopie platební karty, výpis z karty a občanský průkaz. Citlivá data doporučuji zamazat. Fotografie se nehrávají do systému na Ali, odkaz na něj Vám přišel v e-mailu, kde Vás i informovali, že Váš účet byl zablokován.
  Nepomůže ani když si na své jméno založíte nový účet na Ali – jak použijete stejnou platební kartu, opět ten účet zablokují.

  #8006

  Michal Sobotka
  Účastník

  Kdyby mi právě přišel nějaký email o zablokování, tak sem přeci nepíšu a neptám se, nic mi nepřišlo. Teď teda budu hledat kam nahrát ty dokumenty, achjo a to jsem týden na Ali, toto pěkný začíná 😃

  #8007

  Iveta
  Klíčník

  Budete se divit, ale toho e-mailu si všimne málokdo – prostě ho buď smažou bez čtení nebo spadne do spamové složky. Navíc když si uzavřenou (zrušenou) objednávku otevřete, tak tam máte napsané, z jakého důvodu byla uzavřena – nepřijali platbu z bezpečnostních důvodů:
  Reminder:
  Your payment was not processed due to security reasons. As a result your order has been cancelled. AliExpress did not accept any payment for this order. However, please note that some banks may hold onto payments for up to 3-15 business days.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.