Přidej recenzi

iPhone 4

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
  • Autor
    Reakce

Na Ali jsem zahlédl tento produkt, který má velmi dobré hodnocení, také prodejce, který toto zboží nabízí má velice dobré hodnocení, má otázka zní: Je to opradu originál(měl by být používaný, ale repasovaný, takže by měl vypadat jako naprosto nový)? A jaké máte zkušenosti s celníky(zaškrtl jsem, aby mi to poslali přes Sweden post a napsal jsem jim, aby mi na to naškrábali gift)? Kolik by popřípadě mohla dělat daň?(clo by se nemělo údajně platit za žádných okolností) Díky za odpovědi M. 🙂

Na produkt vás odkáže tento odkaz: http://www.aliexpress.com/snapshot/6762675409.html?orderId=68059586896974

Iveta
    Klíčník

Pravděpodobně to originál nebude, těžko říci, každý prodejce nabízí dle fotek a popisu stejné zboží a pak přijde i něco jiného. Napsání nižší částky nebo gift nemá pro celníky žádnou hodnotu, ve většině případů mobily zachytí (některé i projdou bez clení) a vypočtou DPH, což je samozřejmě jako u každého zboží 21% z udané ceny. Pokud na balíček prodejce napíše gift nebo dá velmi malou cenu, budete vyzván k dokázání ceny objednávky a pak z té ceny vypočtou daň. Clo se opravdu u mobilů neplatí.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.