Přidej recenzi

Jak dostat zpět své peníze?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1867

  Dominika
  Uživatel

  Dobrý den,
  10.1 jsem si na Aliexpress objednala kabelky. Objednávku jsem zaplatila, ale následující den prodejce stránku kde jsem kabelky objednávala zrušil. Z toho důvodu prodejci nedůvěřuji, jakým způsobem dostanu své peníze zpět? (Prodejce mi mou objednávku ještě neodeslal)

  Děkuji za odpověď.

  #1871

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  pokud jste si objednávala napodobeniny značek, je to naprosto normální, že stránky jsou vždy jen na pár hodin a poté jsou zrušeny. Týká se to jak kabelek, tak bot, oblečení, brýlí… Prodejce do pár dnů zboží odešle (viz běžící čas), kdyby neodeslal, čas vyprší a peníze se automaticky vrátí k Vám na účet, nebojte 🙂

  #1873

  Dominika
  Uživatel

  Jeste mam jeden takový malý dotaz. Dnes se mi stav objednavky zmenil na ,,Partial shipment“. Muzu se zeptat co to pro mě tedy znamená?

  #1875

  Iveta
  Klíčník

  Znamená to částečně odesláno. Pokud bylo zakoupeno 2 a více kusů, prodejce část odeslal. Dělají z důvodů buď z důvodu, že objednané zboží se nachází na dvou skladech nebo je velikost či váha balíčku větší a poštovné by pro ně bylo dražší, proto objednávku rozdělí na více balíčků.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.