Přidej recenzi

Jak na Aliexpress platite vy?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #237

  Dobrý den,
  chci objednat pár věcí na Aliexpress, nicméně nepodporuje paypal, na který jsem zvyklá, může mi někdo doporučit, čím jiným tam platit, co je bezpečné? Případně myslíte, že je dobrý nápad platit zde kartou?
  Díky za názory a případnou pomoc.

  #238

  Platím tam kartou, ale je to samozřejmě loterie jako třeba na Aukru.
  Najdou se jistě i nepoctiví obchodníci jako všude. Na Aliexpressu je jedna nepatrná výhoda, že peníze obchodník nedostane, dokud ty neodklikneš, že vše proběhlo v pořádku.

  #239

  Díky moc za reakci, jde mi spíše o to, zda-li zde nehrozí odcizení údajů platební karty, jestli je to zabezpečeno dostatečně, či něco takového, nejsem přes to odborník.

  #240

  nehrozi, platba probíhá na stránkách VISA, MasterCard, k nim samozrejme nedojde cislo tve karty, ale pouze info, ze si to uhradila

  #241

  jinak muzu potvrdit pozitivni zkusenosti s aliexpressem. Objednavala sem tam kus elektroniky a prodejce neposlal a nekomunikoval, stacilo pockat na to, az prosvihne dodaci lhutu, otevrit case a on na to musi reagovat. Vratili mi penize a dokonce sem 200 kc vydelala, diky devalvaci koruny 😀

  #797

  zdravím potřebuji poradit mohu platit i z německa přes banku a v eurech mám komerční banku de to nikdy jsem to nezkoušela a ještě nemám zkušenosti alixpress děkuji

  #801

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  na Ali se platí kartou, takže je jedno v jaké měně, přes jakou banku či instituci nebo z jaké země platíte, nehraje to žádnou roli. Je to jako by jste použila kartu při placení v obchodě. Jestli jste myslela placení převodem, tak se připravte na vysoké poplatky v řádech stovek (cca 700 a více), to bych tedy nedoporučovala.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.