Přidej recenzi

Jak předejít zadržení celnicí

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1300

  Dobrý den. Sestřička má za dva měsíce narozeniny a já bych ji na aliexpressu chtěla koupit tyto boty: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Classical-Men-Women-White-Sneakers-Shoes-Famous-Trainers-Force-Ones-High-and-Low-Air/32372825675.html Avšak prodejce mi napsal: But, my dear friend.
  Customs inspection is very strict in your country. Make sure you can solve this problem, then you buy. Jak mohu předejít právě zmiňovanému problému zadržení zásilky celníky ? Prodejce velmi rychle a spolehlivě komunikuje, tak nemám mu třeba navrhnout, ať na balík napíše menší částku, než je ve skutečnosti, nebo ať jej pošle jako „gift“ ?

  #1301

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  neexistuje způsob jak předejít zadržení zboží celnicí. Finty typu Gift či nižší částka jsou bezúčelové, celníci je ignorují. Je to 50 na 50, zda zásilku zadrží či ne, záleží jen na štěstí.

  #1314

  A když ji celníci zadrží, vrátí mi aliexpres peníze ?

  #1315

  Iveta
  Klíčník

  Záleží jak se dohodnete s prodejcem. Pokud se nedohodnete, spor eskalujete a pak už záleží na Aliexpress – někdy uznají náhradu, někdy ne, že si vědomě objednáváte padělek.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.