Přidej recenzi

Kam mi vrátí peníze?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Robo a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1880

  Dobrý den, objednávala jsem si na Alliexpresu kryt na telefon, ale vůbec neseděl. Požádala jsem tedy o full refund bez vracení a prodejce souhlasil. Chtěla jsem se zeptat, kam mi peníze pošle? Objednávku jsem platila kartou online a na svém účtu jsem si jí neukládala. Prodejce mi navíc poslal odkaz na nějaké help forum, ale nefunguje. Děkuji za odpověď.

  #1883

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  z obrázku to moc není čitelné, o čem jste se s prodejcem domluvili, ale pokud jste otevřela spor, prodejce jej akceptoval, tak se peníze vrátí zpět na kartový účet. Nemusíte nikam nic hlásit (číslo karty nebo číslo účtu), vše proběhne automaticky.

  #1888

  Robo
  Uživatel

  Ahojte, aj ja mam ukonceny spor s tym ze predajca mi ma vratit peniaze. Je tam pisane ze peniaze budu prevedene do 10-15 pracovnych dni. Dalej je tam uvedene ze peniaze budu vratene na moju kartu z ktorej som to platil. A na toto mam dotaz.Coskoro uplynie doba splatnosti a peniaze mi na ucet nenabehli a co ma zaujima je to, ci je mozne vratit peniaze na kartu na zaklade udajov z nej? Pochopil by som vratenie penazi keby chceli cislo mojho uctu v banke alebo paypal uctu ale na kreditnu kartu???

  #1891

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  nebojte, peníze se Vám vrátí zpět na kartový účet bez problémů i v případě, že by původní karta pozbyla platnost a byla Vám vydaná nová. Banky běžně přeúčtovávají tyto transakce.
  Jinak číslo Vašeho účtu nikomu raději do zahraničí nesdělujte 🙂

  #1894

  Robo
  Uživatel

  Dakujem 🙂

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.