kamínky na nehty dotaz

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2325

  Lucie
  Člen

  Dobrý den, objednávala jsem si z ali kamínky na nehty, měla jsem objednávku asi za 34 dolarů, tak jsem objednávku rozdělila kvůli případnému DPH. Nejdříve jsem objednala 1. část za cca 17 dolarů a schválně jsem čekala, až mi přijde z ali upozornění a číslo zásilky, že ji poslali…pak teprve jsem objednala čast 2. Udělala jsem to tak schválně, aby mi číňan objednávku nespojil aby si ušetřil poštovné, jako se mi už jednou stalo a já skončila na celnici. Jenomže z nějakého důvodu mám i u druhé zásilky stejné podací číslo, což vůbec nechápu, když ta první zásilka měla být už odeslaná…??? Můžou takhle ještě něco dopřibalit, když už mi to dle zprávy poslali??? Zkoušela jsem číňanovi psát,ale asi mě nepochopil a vlastně mi na tuto otázku neodpověděl. A podvodník by to být neměl, už jsem s ním obchodovala a bylo vše ok. Takže teď jen doufám, že si popletl lístečky z pošty a nechtěně mi poslal stejné číslo zásilky a že balíček neskončí na celnici:(
  Máte někdo nějaké zkušenosti??? Díky

  #2326

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  postup jste měla absolutně správný, ale těžko odhadnout, jestli se při zapisování zásilek do systému prodejce prostě jen spletl a napsat číslo první zásilky omylem i k druhé nebo zda zásilky skutečně spojil dohromady. Bohužel, ono to jde. Vygenerují číslo zásilky, ale fyzicky podané to může být za 1-14 dnů. U doporučených balíčků to poznáte tak, že balíček půjde sledovat českou poštou – objeví se Podání zásilky. To už je opravdu převzatá poštou a nelze do zásilky nic přidávat. No naštěstí snad balení bude malé a jestli napsal menší cenu na balíček, tak by to snad nemusela celnice zastavit. Včera tu psala paní, že jí přišly svatební šaty za 520 US a také to prošlo bez povšimnutí celnice, tak snad Vám to také projde.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.