Přidej recenzi

Nedá sa otvoriť spor aj keď neuplynula 15 dňová ochranná lehota

Aliexpress česky – Diskuze a Nákupy z Číny Fóra Nakupování na Aliexpress Otevření sporu (Open dispute) Nedá sa otvoriť spor aj keď neuplynula 15 dňová ochranná lehota

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Český Aliexpress a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #8661

  majka
  Účastník

  Prosím o radu. Objednávala som tovar z Aliexpressu a ten neprišiel. Teraz by som chcela otvoriť spor, ale to sa mi už nedá napriek tomu, že ešte neuplynula 15 dňová ochranná doba. Na priloženej snímke je vidieť, že sa nezobrazuje ani žiaden status objednávky. Po rozkliknutí aj iného tovaru od tohto predajcu som zistila, že už nič nepredáva. Čo by som mala teraz urobiť, aby sa mi som to vedela reklamovať?

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #8670

  Z obrazku neni jasne, kolik casu je do vyprseni ochranne lhuty.

  Co ale na obrazku pisou, je ze mate potvrdit prijeti zbozi, i kdyz jste ho nedostali a pak otevrit spor nato, ze jste zbozi neobdrzeli. I kdyz to velmi nedava smysl, ze by byl takovy postup, tak je to to co pisou, ze byste meli udelat. Spor by pak vyvolat melo jit.

  dejte vedet jak to dopadlo prosim, protoze diskuze slouzi i pro ostatni, a na problemech jinych se pak uci, jak problemy resit 🙂

  Dekujeme

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.