Přidej recenzi

Nedodanie objednávky

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Júlia a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1798

  Júlia
  Uživatel

  Dobrý deň. Potrebovala by som poradiť. Objednávala som z AeX ešte 11.11. a balíček stále neprišiel. Už mi dvakrát končila ochranná lehota, preto som predajcu požiadala o predlženie doby. Celkovo už dvakrát. Momentálne mám ochr. dobu ešte 13 dní .Ako mám postupovať? Po skončení tých 13 dní mám už otvoriť spor ? Balíček mi ukazuje, že je na Slovensku od
  19.12.2015 Slovakia, Item arrived at Slovakia.
  Ďakujem za radu. J.

  #1800

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  pokud tracking ukazuje, že zásilka je již na Slovensku, tak bych ještě počkala a prodloužila čas, určitě to ještě dorazí. Jinak když nebudete chtít dále čekat, můžete otevřít spor po 60ti dnechc od odeslání (nikoliv od objednání), ale prodejce dle trackingu asi stejně bude požadovat posečkání a při eskalaci na Ali to také potvrdí – byl to předvánoční čas, tak těch 60 dnů moc nedodržují, všude ve světě byly pošty velmi zaneprázdněné.

  #1804

  Júlia
  Uživatel

  Áno máte pravdu, že to bol predvianočný čas, ale objednávala som ďalších 8 zásielok a všetky prišli. Samozrejme od iných predajcov. Takže asi ešte počkám a koľko krát môžem tu dobu predlžiť? Zatiaľ to bolo dvakrát. Pokým neuplynie tých 60dní?
  Ďakujem za odpoveď.Pekný deň.

  #1805

  Iveta
  Klíčník

  Dobu můžete prodlužovat kolikrát chcete. Třeba já dříve žádala o 10 dní, pak zase o 10 dní…. Dnes rovnou napíšu o 30 dní a i když to nepřijde, tak zažádám znovu o 30 dní a když prodlouží, tak otevřu spor. Někdy ta věc třeba i přijde během řešení sporu, tak jen zavřu spor a zbylou běžící dobu si nechám jako „záruční dobu“ na zboží – když běží, zboží testuji a příjem potvrdím třeba až poslední den.

  #1809

  Júlia
  Uživatel

  Jasne, rozumiem.Ďakujem veľmi pekne. Dúfam že to čoskoro príde. 🙂

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (z 5 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.