Přidej recenzi

Nike Air max

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #793

  zdravím, máte někdo zkušenosti s nákupem Air max za cca 60 dolarů ? jedná se opravdu o originály ? není tam nejaky klikihak na vic nebo tak ? díky

  #794

  Iveta
  Správce

  Chcete si objednat Nike z Číny, myslíte, že to jsou originály? 😀
  Počítejte s možností, že Vám je celnice může bez náhrady zabavit, pokud na ně přijdou.

  #795

  A vrati mi Aliexpress penize, kdyz to zbozi celnici zabavi? Kdyz zbozi nedostanu a tak ani nepotvrzim prevzeti. Ted se nejedna jenom o air max Nike boty, ale treba veci od Michaell Kors

  Dekuji

  #796

  Iveta
  Správce

  Když otevřete spor, tak prý prodejci nejsou moc ochotní vracet peníze, obvykle nabídnou max. 50% z hodnoty zboží. V tomto případě Vám nepomůže ani Ali, protože si vědomě objednáváte falšované zboží, což je trestné celosvětově. Proto prodejci sice toto zboží nabízí, ale nemají moc uvedeno v názvu Nike, Adidas …., protože tím porušují autorská práva společností. Ali se tyto věci snaží hlídat, ale v tom množství se to nedá asi uhlídat.
  U každé objednávky se zobrazuje tracking zásilky, obvykle se tyto věci posílají doporučenou poštou, takže se tam zobrazuje, že to dorazilo do ČR a že zboží zabavila celnice. Tvrdit pak ve sporu, že jste zboží nedostala, jde pak těžko. Odkáží Vás na celnici.

  Co zabaví celnice a co ne záleží na náhodě, takže Vám klidně mohou přijít 3 značkové balíčky a čtvrtý zabaví.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.