Přidej recenzi

Obava o zadržení

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Martin a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíců.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1494

  Filip Polzer
  Uživatel

  Dobrý den, objednal jsem si hygienický prostředek Scholl Velvet pro mamku na Vánoce, ale po objednání jsem si přečetl ještě pár recenzí a celníci prý k tomuto zboží nejsou moc přívětiví. Můžete mi prosím poradit, jestli to normálně pustí, dají clo nebo zničí ? Napište mi prosím Vaše zkušenosti s tímto výrobkem. Mám strach a opravdu nevím co mám dělat.

  #1496

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  nelze poradit zda to celníci pustí nebo ne 🙂 Když je objednaný 1 kus, tak už to prý občas „přehlédnou“ a pustí ho, ale je to pořád 50 na 50. Mně ho doručovali cca před měsícem – 2 kusy a také bez problémů prošly, takže bych se toho zase tak nebála 🙂

  #1528

  Martin
  Uživatel

  Ahoj všem, nekupoval jsem dražší věci na ali skrze clo a DPH,ale onehdá mě požádala známá co má malého kluka fotbalistu ať jí z tama dotáhnu kopačky,ty kotníkové,co jsou teď in.A u nás na děcka nejsou.Stály 55$.Otázka zůstává stejná, jak moc velká šance je na to aby to prošlo s tou fajou? (Nike).Jako mám kotel známých co jim bez problémů chodí „Air maxy“ boty a prý nic.Nic clo,padělek.A ne jednou.Teď ale vzniká další otázka…dá se počítat se zadržením a možnosti jen doplatit DPH když mě výzvou?Jsem ochoten ještě toto uhradit ale dostat je sem.Co se týká cla a DPH a dokazování na přesáhlé limity 22eur mám své fígly jak clo a DPH obejít 🙂 ale ne u padělků. Jde o jednoduché uložení web stránky v HTML a v editoru pro HTML upravit cenu a stránku jim odeslat.stránka je stejná bez jakékoliv změny az na cifru kterou člověk pozmění a totéž uděláte u výpisu z účtu u internet.bankovnictví,kde se to strhává v Kč.. Jen udělám přepočet cifri co jsem upravil na ali a i když něco stojí 80$ hodim tam 30$,aby to nebylo nápadné (ano clo zaplatim ale směšné oproti tomu platit to např. z 80$)… Vzhledem ke zboží co oni neví až tak v jakém rozmezí se dá koupit a pohoda.Maskují se tím dobře drobné… Něco stoji 40$ a dáte 20$ a hned se vejdete.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.