Přidej recenzi

Objednávka – odeslána pouze část zboží

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7542

  TR56
  Účastník

  Dobrý den, objednal jsem na Aliexpress dvě různé položky a zaplatil je. Zhruba 12 hodin poté mi přišli 2 shodné potvrzovací maily + jeden upozorňující na prodloužení ochranné lhůty. Poté se mi zboží v „My account“ rozhodilo do dvou položek. Jedno zboží se objevilo v „Orders awaiting shipment“, to asi čeká na odeslání, což je v pořádku ale druhá položka se objevila v „Goods awaiting confirmation“(zde mám možnost potvrdit přijetí zásilky nebo vyvolat spor). Nechápu proč je tomu tak a jestli je to správně. Můžete mi poradit? Díky

  #7545

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý den,
  mohu Vás uklidnit, že vše je v pořádku 🙂
  Ty 2 „shodné“ e-maily jsou potvrzení o objednávce – liší se jen čísly objednávky, což je změna zhruba ve středu toho čísla (poslední 4 čísla budete mít stejné u všech Vašich objednávek).
  Pak Vám byl zaslán e-mail, že jedna z těch objednávek byla odeslána – pro zjištění která, stačí v e-mailu kliknout na číslo objednávky. U takto odeslané objednávky se objeví status Goods awaiting confirmation, kdy čekáte v běžící ochranné době na doručení zboží. Po rozkliknutí objednávky vidíte sledovací číslo, kde cca po 5-10 dnech uvidíte i sledování zásilky.
  Druhá zásilka čeká na odeslání a běží jí doba pro odeslání. Obvykle k zaslání dojde během 1-3 dnů.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.